Menu

aCADemia

W celu otrzymania dostępu do nagrań z webinariów prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W mailu zwrotnym wyślemy link do strony z nagraniami wideo.

Czytaj dalej

Bezpłatne warsztaty online, dzięki którym dowiesz się jak oprogramowanie Autodesk wspiera projektowanie zgodnie z ideą BIM.

Czytaj dalej

Zapraszamy na bezpłatny cykl mini-szkoleń internetowych dedykowany zarówno dotychczasowym użytkownikom rozwiązań 2D, jak i posiadaczom oprogramowania AutoCAD.

Czytaj dalej

Aquaterra jest to profesjonalne oprogramowanie do projektowania kanałów i rzek. Program wspomaga inżyniera w przygotowaniu profesjonalnych rysunków, dokumentacji technicznej zawierającej kalkulacje poziomów oraz obliczenia hydrauliczne.

Czytaj dalej

Subskrypcja (dawniej: Desktop Subscription) pomaga sprostać różnym wyzwaniom biznesowym i budżetowym, takim jak wykonanie określonych projektów lub zatrudnienie tymczasowych pracowników.

Czytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia filmów, w trakcie których przybliżymy tematykę BIM w budownictwie. Opowiemy o tym czym jest BIM, gdzie się go stosuje oraz jakie są korzyści z zastosowania tej technologii.

Czytaj dalej

Zapraszamy do obejrzenia filmu poświęconego pakietowi Autodesk product Design Suite.

Czytaj dalej

Pakiet Autodesk Infrastructure Design Suite obejmuje zarówno klasyczne rozwiązania oparte na AutoCAD, jak i kompleksowy zestaw narzędzi pomagający projektantom infrastruktury drogowej i sieciowej, urbanistom, inżynierom środowiska, analitykom i planistom realizować cały proces – od projektu poprzez wizualizację, symulację, dokumentację oraz budowę.

Czytaj dalej

Prezentacja poświęcona tematyce planowania i optymalizacji linii produkcyjnych w środowisku Autodesk Factory Design Suite.

Czytaj dalej

Webinarium poświęcone tematyce zarządzania dokumentacją projektową z wykorzystaniem funkcjonalności programu Autodesk Vault.

Czytaj dalej

Zobacz jak Autodesk Inventor skraca czas projektowania z wykorzystaniem narzędzi parametryzacji.

Czytaj dalej

W tej prezentacji zostały przedstawione praktyczne wskazówki dotyczące pracy i wykorzystania Centrum Subskrypcyjnego Autodesk.

Czytaj dalej

Poznaj możliwości łatwego tworzenia dokumentacji montażowej w środowisku Autodesk Inventor Publisher.

Czytaj dalej

W tym filmie zostaną zaprezentowane możliwości programu Ferrovia, który przeznaczony jest do projektowania i modernizacji linii kolejowych i który oferuje szeroką gamę funkcji: od wprowadzania danych pomiarowych po wydruk i tworzenie modeli 3D.

Czytaj dalej

Obejrzyj w działaniu systemy do projektowania infrastruktury: AutoCAD Civil 3D wraz z Urbano. Przekonaj się jak aplikacje te łączą w sobie wydajne projektowanie geometrii sieci, obliczenia hydrauliczne oraz integrację ze środowiskami AutoCAD i GIS.

Czytaj dalej

Sprawdź możliwości AutoCAD Civil 3D zawierającego w sobie AutoCAD Map 3D w zakresie obsługi przyrządów pomiarowych, tworzenia map i generowania cyfrowego modelu terenu. Poznaj narzędzia do kalibracji podkładów geodezyjnych oraz zaawansowane technologie pobierania danych GIS.

Czytaj dalej

Dowiedz się, jak dzięki AutoCAD Civil 3D + CGS Extensions możesz przyspieszyć proces projektowania wysepek kanalizujących, wyłukowań i dodatkowych pasów dla pojazdów skręcających oraz jak sprawdzić poprawność rozwiązania pod względem przejezdności.

Czytaj dalej

Poznaj sposoby automatycznego projektowania skarpy, pobocza i poszerzenia pasów zgodnie z wytycznymi Dz. U. 99.43.430 dzięki AutoCAD Civil 3D + Podzespoły drogowe Aplikom.

Czytaj dalej

Film poświęcony możliwościom programu Autodesk Infraworks (Infrastructure Modeler) w zakresie budowy części architektonicznej oraz infrastrukturalnej trójwymiarowego modelu miasta.

Czytaj dalej

Dowiedz się, jak dzięki AutoCAD Civil 3D i Aplikom Oznakowanie Drogowe możesz szybciej i łatwiej wstawiać znaki pionowe, poziome, tworzyć zestawienia znaków oraz konstruować tablice drogowskazowe zgodnie z polskimi normami.

Czytaj dalej

Load more