Jak usprawnić pracę w Revit? Cykl webinarów o narzędziach AGACAD do prefabrykacji

Za darmo!

Product price
Additional options total:
Order total:

Opis

Projektuj szybciej, dokładniej i prościej z narzędziami AGACAD

Szukasz narzędzi, z pomocą których będziesz w stanie szybciej, dokładniej i prościej zaprojektować skomplikowane konstrukcje w Revit?

Zapraszamy Cię na cykl czterech bezpłatnych webinarów poświęconych specjalistycznym narzędziom AGACAD do prefabrykacji. Zobaczysz jak w praktyce zautomatyzować modelowanie i ograniczyć żmudne czynności w zakresie tworzenia projektu konstrukcji stalowych, drewnianych i żelbetowych.

AGACAD to narzędzia inspirowane listą potrzeb i pomysłów użytkowników Revita z całego świata. Z pomocą narzędzi możesz usprawnić codzienną pracę w zakresie modelowania architektonicznego i tworzenia dokumentacji. Pakiet AGACAD składa się z licznych aplikacji, dzięki którym możesz zautomatyzować proces tworzenia modelu, uporządkować informacje zawarte w projekcie oraz usprawnić komunikację z innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego.

Podczas cyklu webinarów poznasz zaawansowane technologie dla:

 • Projektowania drewna konstrukcyjnego (w tym drewna laminowanego krzyżowo (CLT), systemów paneli izolowanych strukturalnie (SIPS) oraz szkieletów z drewna litego).
 • Konstrukcji metalowych (w tym fasad wentylowanych, ścian osłonowych i paneli).
 • Prefabrykatów betonowych, wieszaków i podpór.
 • Zarządzania danymi BIM.

Dla kogo:

 • Projektanci i użytkownicy Revit
 • Projektanci konstrukcji drewnianych, metalowych i żelbetowych
 • Zakłady produkcyjne
 • Wykonawcy konstrukcji

Tematy i terminy:

Wypełniając formularz możesz zapisać się na pełen cykl webinarów. Poniżej umieszczamy agendę webinarów.

Jak uprościć żmudne czynności w Revit? Poznaj pakiet AGACAD Tools 4 Revit 

Pracujesz z oprogramowaniem Autodesk Revit? Masz czasem wrażenie, że wykonywanie niektórych czynności (szczególnie tych powtarzalnych) jest żmudne i obarczone dużym ryzykiem błędu? Zapraszamy Cię na bezpłatny webinarZobaczysz jak działa w praktyce zestaw narzędzi Tools 4 Revit, który umożliwi Ci wykonywanie wielu z codziennych operacji szybciej i dokładniej. 

Czego dowiesz:

 • Jak uprościć żmudne czynności przy pomocy pomysłowego zastosowania T4R 
 • Jak wykorzystać poszczególne funkcje T4R w codziennej pracy  
 • Które z narzędzi licencjonowanych są płatne, a które darmowe  

Prelegenci:

Michał Doboszyński
Specjalista ds. BIM

Inżynier budownictwa z praktycznym doświadczeniem w obszarze BIM zdobytym w Wielkiej Brytanii oraz na wielu zagranicznych projektach. Pracował w Londynie jako BIM Manager dla biura projektowego oraz w dziale rozwoju dla jednego z wiodących generalnych wykonawców. Zainteresowany wprowadzaniem rozwiązań ze świata IT do branży budowlanej. Obecnie zaangażowany w projekty związane z automatyzacją w pracy projektowej. Pasjonat nowych technologii i modernistycznej architektury.

Jak projektować ramy stalowe szybciej w Revit? Poznaj pakiet AGACAD Metal Suite

Wprowadzanie zmian w konstrukcjach szkieletowych w Revit zajmuje Ci sporo czasu i jest pracochłonne? Szukasz narzędzia dostosowanego do Twoich indywidualnych wymagań? Narzędzia, które posiada rozwiązania dostosowane do prefabrykacji? 

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego pokażemy AGACAD Metal Suite – najbardziej wydajne i elastyczne narzędzie do projektowania konstrukcji ram stalowych. Z pomocą tego narzędzia możesz zaoszczędzić kilkanaście godzin pracy, których potrzebowałbyś pracując z oprogramowaniem Revit. 

Czego dowiesz:

 • Jak wygląda schemat pracy z dodatkami „Steel” od AGACAD 
 • Jak szybko wprowadzać kompleksowe konstrukcje oraz modyfikować już istniejące z AGACAD Metal Suite 
 • Jak dostosować pakiet pakiet do indywidualnych wymagań 

 

Prelegenci:

Michał Doboszyński
Specjalista ds. BIM

Inżynier budownictwa z praktycznym doświadczeniem w obszarze BIM zdobytym w Wielkiej Brytanii oraz na wielu zagranicznych projektach. Pracował w Londynie jako BIM Manager dla biura projektowego oraz w dziale rozwoju dla jednego z wiodących generalnych wykonawców. Zainteresowany wprowadzaniem rozwiązań ze świata IT do branży budowlanej. Obecnie zaangażowany w projekty związane z automatyzacją w pracy projektowej. Pasjonat nowych technologii i modernistycznej architektury.

Jak efektywne projektować konstrukcje drewniane w Revit? Poznaj pakiet AGACAD Wood Framing

Wyobraź sobie sytuację, w której modelowanie drewnianej więźby dachowej, układu kratownicowego czy ramy przestrzennej Revicie nie jest już tak pracochłonne, a dobrze skonfigurowane narzędzie robi to w sposób automatyczny. Teraz jest to możliwe dzięki wykorzystaniu dodatku AGACAD Wood Framing do tworzenia modeli konstrukcji drewnianych. To elastyczne i wydajne narzędzie znacząco przyspiesza pracę poprzez automatyzację procesu projektowego, dając użytkownikowi również możliwość stworzenia dokumentacji warsztatowej oraz przygotowania elementów i złożeń do prefabrykacji. 

Czego dowiesz:

 • Jak wygląda schemat pracy z dodatkami „Wood” od AGACAD 
 • Jak szybko wprowadzać kompleksowe konstrukcje oraz modyfikować już istniejące z AGACAD Wood Framing Suite 
 • Jak wygląda modelowanie konstrukcji w technologiach CLT i GLULAM  
 • Jak można projektować konstrukcje ciesielskie z Dodatkiem AGACAD Wood Framing OAK 

Prelegenci:

Paweł Lesiak
Specjalista ds. BIM

Absolwent Budownictwa na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako inżynier budowy. W Arkance Systems Poland odpowiedzialny za realizację usług dla branży budowlanej i infrastrukturalnej. Specjalizuje się w systemach CAD / BIM. Trener z wieloletnim doświadczeniem komputerowego wspomagania projektowania AutoCAD, Revit, CGS na wszystkich poziomach zaawansowania.

Jak usprawnić proces przygotowania modelu prefabrykacji konstrukcji żelbetowych w Revit? Poznaj pakiet AGACAD Precast Concrete

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego poznasz AGACAD Precast Concrete – najbardziej wydajne i elastyczne narzędzie do projektowania konstrukcji żelbetowych, prefabrykowanych. Narzędzie jest rozszerzeniem do Autodesk Revit. 

Czego dowiesz:

 • Jak usprawnić proces przygotowania modelu prefabrykacji konstrukcji żelbetowych w Revit 
 • Jak szybko i efektywnie podzielić budynek na elementy wysyłkowe 
 • Jak przygotować projekt wykonawczy/warsztatowy elementów betonowych 

Prelegent:

Małgorzata Gręda

Absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach w specjalności konstrukcje budowlane. Posiada uprawnienia projektowe w zakresie konstrukcje budowlane, przynależy do MOIIB. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w firmach o profilu budowlanym. Brała udział m.in. przy projektowaniu i realizacji Centrum Logistycznego Tulipan Park Nadarzyn, Centrum Logistycznego Rossmann w Łodzi i Grudziądzu czy projektowaniu komór instalacyjnych dla II linii metra (projekt wykonawczy konstrukcji -komory monolityczne i prefabrykowane). W firmie Arkance Systems Poland zajmuje się propagowaniem wiedzy i świadomości BIMowej wdrażając inżynierskie rozwiązania klasy BIM. Absolwentka podyplomowych studiów na kierunku BIM Manager. Posiada status Autodesk Certified Instructor.

Dodatkowe informacje

Wymiary 553865563 cm
Filtrowanie według lokalizacji

Webinar na życzenie

Filtrowanie według produktów

Fusion 360, Inventor, Vault

Filtrowanie według obszaru

Budownictwo i architektura

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz