Jak koordynować prace projektowe wykorzystując modele BIM?

Jak sprawnie prowadzić komunikacje w procesie projektowym? Jak koordynować prace projektowe bez narzędzi do projektowania? I wreszcie jak generować raporty kolizji bez wykorzystania skomplikowanych narzędzi desktopowych?  

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, to zapraszamy Cię na trzeci warsztat poświęcony tematyce Autodesk Construction Cloud.

Podczas spotkania zaprezentujemy moduły „BIM Collaborate” oraz „BIM Collaborate Pro” nowej platformy Autodesk Construction Cloud, które umożliwiają lepszą współpracę i koordynację projektową, a w konsekwencji sprawniejszą realizację projektu. 

Czego dowiesz się w trakcie warsztatów:

  • Jak koordynować prace projektowe w oparciu o modele BIM?  
  • Jak tworzyć raporty kolizji z wykorzystaniem narzędzi chmurowych?

Dla kogo:

  • Generalnych wykonawców, wykonawców i inwestorów.
  • Biur projektowych.
  • Wszystkich osób, które chcą zapoznać się z nową platformą Autodesk Construction Cloud. 

Cykl obejmuje 6 lekcji. Możesz zapisać się na pełen cykl lub na wybrane lekcje poniżej:

Cykl poprowadzą prelegenci z praktycznym doświadczeniem w branży budowlanej:

Arkadiusz Leśko - Dyrektor Techniczny ds. Budownictwa, Arkance Systems Poland

Inżynier budownictwa z wszechstronnym doświadczeniem jako BIM Manager, po stronie biur projektowych oraz wykonawców. Przez ostatnie lata wspierał inicjatywę i rozwój BIM u jednego z dominujących Generalnych Wykonawców. Skoncentrowany na interdyscyplinarnych rozwiązaniach wspierających złożone procesy inwestycyjne. Obecnie zaangażowany w rozwój i usprawnienie komunikacji w środowiskach CDE, pomiędzy systemami IT a urządzeniami oraz maszynami budowlanymi.

Michał Doboszyński - Specjalista ds. BIM, Arkance Systems Poland

Inżynier budownictwa z praktycznym doświadczeniem w obszarze BIM zdobytym w Wielkiej Brytanii oraz na wielu zagranicznych projektach. Pracował w Londynie jako BIM Manager dla biura projektowego oraz w dziale rozwoju dla jednego z wiodących generalnych wykonawców. Zainteresowany wprowadzaniem rozwiązań ze świata IT do branży budowlanej. Obecnie zaangażowany w projekty związane z automatyzacją w pracy projektowej. Pasjonat nowych technologii i modernistycznej architektury.