Przedmiarowanie z modeli i dokumentacji płaskiej z wykorzystaniem TakeOFF

Zapraszamy Cię na czwarty warsztat poświęcony tematyce Construction Cloud. Tym razem skupimy się na ważnym etapie procesu inwestycyjnego: „ofertacji”. Podczas spotkania dowiesz się jak wykorzystać płaską dokumentację i modele BIM już na etapie ofertowym procesu inwestycyjnego.  

Zobaczysz jak dokonać przedmiarowania w oparciu o modele oraz/lub o płaską dokumentację z wykorzystaniem narzędzi chmurowych. Poznasz również funkcjonalności modułów TakeOFF nowej platformy Autodesk Construction Cloud takie jak: 

  • Tabela przedmiarów 
  • Przedmiar z dokumentacji 2D/3D 
  • Aktualizacja przedmiaru z dokumentacji 2D/3D 

Czego dowiesz się w trakcie warsztatów:

  • Jak tworzyć przedmiary w oparciu o modele BIM z wykorzystaniem dokumentacji płaskiej?  
  • Jak zarządzać przedmiarami tworzonymi przez zespół inżynierów?

Dla kogo:

  • Generalnych wykonawców, wykonawców.
  • Inwestorów.  

Cykl obejmuje 6 lekcji. Możesz zapisać się na pełen cykl lub na wybrane lekcje poniżej:

Cykl poprowadzą prelegenci z praktycznym doświadczeniem w branży budowlanej:

Arkadiusz Leśko - Dyrektor Techniczny ds. Budownictwa, Arkance Systems Poland

Inżynier budownictwa z wszechstronnym doświadczeniem jako BIM Manager, po stronie biur projektowych oraz wykonawców. Przez ostatnie lata wspierał inicjatywę i rozwój BIM u jednego z dominujących Generalnych Wykonawców. Skoncentrowany na interdyscyplinarnych rozwiązaniach wspierających złożone procesy inwestycyjne. Obecnie zaangażowany w rozwój i usprawnienie komunikacji w środowiskach CDE, pomiędzy systemami IT a urządzeniami oraz maszynami budowlanymi.

Michał Doboszyński - Specjalista ds. BIM, Arkance Systems Poland

Inżynier budownictwa z praktycznym doświadczeniem w obszarze BIM zdobytym w Wielkiej Brytanii oraz na wielu zagranicznych projektach. Pracował w Londynie jako BIM Manager dla biura projektowego oraz w dziale rozwoju dla jednego z wiodących generalnych wykonawców. Zainteresowany wprowadzaniem rozwiązań ze świata IT do branży budowlanej. Obecnie zaangażowany w projekty związane z automatyzacją w pracy projektowej. Pasjonat nowych technologii i modernistycznej architektury.