Arkance Systems prelegentem konferencji kolejowej INFRASZYN 2022

Jest nam miło poinformować, że jesteśmy prelegentem konferencji kolejowej „Projektowanie, budowa i utrzymanie infrastruktury w transporcie szynowym – INFRASZYN 2022”, która odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia br. w Zakopanem. Na konferencji poruszone zostaną aspekty prawne, organizacyjne, ekonomiczne oraz techniczne realizacji inwestycji infrastrukturalnych w transporcie szynowym z wykorzystaniem procedur unijnych.

 

Drugiego dnia konferencji, 28 kwietnia o godz. 13:10 zapraszamy na nasze wystąpienie „BIM-TEAM, praca w chmurze, innowacyjne Team Work, BEP, EDMS, w ramach realizacji projektu”. Wykład poprowadzą: Arkadiusz Leśko – Dyrektor Rynku – Budownictwo i Infrastruktura (Arkance Systems Polska) oraz Mateusz Kruk – Inżynier ds. BIM (Arkance Systems Polska).

 

Spotkanie jest okazją do zapoznania się najnowszą technologią kolejową – wydajną, komfortową, ekologiczną. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii transport kolejowy może się rozwijać. Najlepszym miejscem, żeby się o tym przekonać jest właśnie zakopiańskie spotkanie liderów branży, które stwarza idealną okazję do dyskusji ekspertów i specjalistów. Zapraszamy do udziału w spotkaniu i zapoznania się ze szczegółową agendą w załączniku.

 

Patroni wydarzenia:

Pan Andrzej Adamczyk – Minister Infrastruktury
Pan dr inż. Ignacy Góra – Prezes Urzędu Transportu Kolejowego
Polskie Koleje Państwowe S.A
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Instytut Kolejnictwa
Organizacja Współpracy Kolei
Krajowa Sekcja Kolejowa SITK RP

Inne pozycje, które mogą być dla Państwa interesujące