Otrzymaj 6 dodatkowych miesięcy przy zakupie 12-miesięcznej licencji AGACAD

Lato to czas relaksu. Mając to na uwadze, stworzyliśmy ofertę, która pomoże Ci jeszcze bardziej się zrelaksować! Do 10 sierpnia, kiedy kupisz licencję roczną, dodamy kilka dodatkowych miesięcy do Twojej licencji za darmo.

 

 

Liczba dodatkowych miesięcy zależy od tego, kiedy skorzystasz z tej ograniczonej czasowo oferty!

Jeśli złożysz zamówienie:

Działaj szybko, aby uzyskać 6 miesięcy za DARMO do okresu licencjonowania:

KUP 12-miesięczną licencję. OTRZYMAJ 6 dodatkowych miesięcy ZA DARMO

18 miesięcy w cenie 12: Oferta ważna do 20 lipca na następujące dodatki Revit:

PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA BIM DLA REVIT

Wood Framing

Wood Framing BIM & oprogramowanie do modelowania 3D do projektowania systemów prefabrykowanych szkieletów drewnianych w Revit.

Metal Framing

Oprogramowanie Metal Framing BIM do lepszego projektowania, detalowania, szacowania, koordynowania i automatyzowania lekkich konstrukcji stalowych w programie Revit.

  Po 20 lipca te same produkty będą nadal dostępne w sprzedaży do 10 sierpnia. Jednak
  zamiast 6, otrzymasz tylko 3 dodatkowe miesiące bezpłatnej licencji.

  Korzyści z dodatków AGACAD do programu Revit

  W Arkance Systems Poland tworzymy rozwiązania do ciągłej akceleracji BIM w oparciu o spostrzeżenia i doświadczenia czołowych światowych praktyków BIM. Rezultatem są światowej klasy rozwiązania dla branży AEC, które zapewniają, że projekty w programie Revit można ukończyć na czas, zgodnie z budżetem i z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

  Nasze narzędzia dla Revit pomogą Ci zaoszczędzić czas, obniżyć koszty spowodowane błędami, zminimalizować marnotrawstwo materiałów na budowach, a tym samym zwiększyć trwałość projektów.

  Automatyzując zadania projektantów, nasze dodatki do programu Revit ułatwiają pracę, umożliwiając szybsze i wydajniejsze tworzenie projektów.

  • Mniej stresu w codziennej pracy
  • Szybsze ukończenie projektu
  • Łatwiejsze BIM
  • Ciągłe przyspieszenie BIM
  • Zwiększona rentowność projektu
  • Zadowolenie z ROI

  Co dostaniesz w ramach tej oferty?

  • Dłuższy roczny okres subskrypcji
   • W przypadku zakupu między 20 czerwca a 20 lipca 2022 r. (włącznie), do rocznej licencji zostanie dodanych bezpłatnie 6 dodatkowych miesięcy czasu aktywacji (18 miesięcy całkowitego czasu aktywacji).
   • W przypadku zakupu między 21 lipca a 10 sierpnia 2022 r. (włącznie), 3 dodatkowe miesiące czasu aktywacji zostaną dodane do rocznej licencji za darmo (15 miesięcy całkowitego czasu aktywacji).
  • 3 wersje wybranego produktu – dla poprzedniej wersji programu Revit, aktualnej wersji programu Revit i nadchodzącej wersji programu Revit – na jedną stację roboczą
  • Wszystkie aktualizacje w trakcie aktywnego okresu subskrypcji
  • Wsparcie techniczne w okresie aktywnej subskrypcji
  • Możliwość migracji z licencji samodzielnej na licencję sieciową. Zamówienie rocznej usługi aktywacji sieciowej udostępnia typ licencji sieciowej.

  Bezpłatne wersje demonstracyjne i wersje próbne

  Możesz poprosić o bezpłatne demo na żywo z jednym z naszych inżynierów, który pokaże Ci dokładnie, co potrafi narzędzie, które Cię interesuje. W ten sposób możesz mieć pewność, że naprawdę pasuje do Twoich potrzeb.

  Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnej wersji próbnej , aby zobaczyć, które narzędzia Ci się podobają. Zacznij od pobrania TOOLS4BIM Dock dla swojej wersji programu Revit. Po otwarciu okna Dock w programie Revit możesz wybrać, które z naszych rozszerzeń Revit chcesz wypróbować.

  Inne pozycje, które mogą być dla Państwa interesujące