Poznaj Wirtualne Klasy – pierwsze tego rodzaju szkolenia online w Polsce.

Dzięki innowacyjnemu środowisku technicznemu, poczujesz się jak w sali szkoleniowej, nie wychodząc z domu. Taka forma zapewnia najwyższą efektywność szkolenia i najlepsze rezultaty edukacyjne, które potwierdzamy certyfikatem Autodesk.

Znacznie więcej niż tradycyjne szkolenie online

Wirtualna klasa to znacznie więcej niż szkolenie online: jest to prawdziwie interaktywna sesja w czasie rzeczywistym. Za pomocą specjalnego oprogramowania HP® napisanego dla NASA, z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego sprzętu możesz zalogować się na jedną z potężnych stacji roboczych z przygotowanym oprogramowaniem i kompletnym środowiskiem edukacyjnym w naszym Łódzkim Centrum Szkoleniowym.

Obejrzyj krótki film jak wygląda udział w wirtualnej klasie.

Zalety szkolenia w Wirtualnej Klasie

Do naszych wirtualnych szkoleń w klasie używamy wydajnych stacji roboczych HP z technologią HP ZCentral obniżającą wymaganą jakości połączenia internetowego dla zapewnienia płynnej i komfortowej pracy. Uczymy, wyjaśniamy i ćwiczymy ten sam zakres merytoryczny i za pomocą tego samego oprogramowania, co podczas klasycznych szkoleń klasowych, bez fizycznej podróży i obecności w sali. To sprawia, że ​​nasze wirtualne szkolenia w klasie są bardziej wydajne niż jakakolwiek inna forma zdalnej edukacji.

Spójrz na różnice:

Zwykły kurs online Wirtualne Klasy
  • Potrzeba wydajnej i kosztownej stacji roboczej
  • Potrzeba licencji przedmiotowego oprogramowania
  • Ograniczony kontakt z trenerem
  • Ograniczony zakres pojedynczego ekranu
  • Dostęp za pośrednictwem dowolnego komputera z Windows 10
  • Przygotowane środowisko programowe
  • Interaktywny kontakt z trenerem w czasie rzeczywistym za pomocą dedykowanej aplikacji wirtualnych klas
  • Możliwość podłączenia wielu ekranów, w tym ekranu smartfona

Sprawdź opinie naszych kursantów

„Nie różni się od normalnego szkolenia” „Róbcie częściej takie szkolenia!”
„Kontakt z trenerem i innymi uczestnikami był doskonały. Mogliśmy się dobrze widzieć i rozumieć, a wzajemne konsultacje również przebiegały dobrze. W rzeczywistości nie różniło się to niczym od standardowego szkolenia: było tak, jakbyśmy byli „po prostu” razem w tym samym pokoju ”. „Wskazówki trenera były doskonałe. Mieliśmy świetny kontakt. To samo dotyczy kontaktu z innymi uczestnikami: za pośrednictwem kamery internetowej, było dużo śmiechu. Co więcej, ten sposób szkolenia oszczędza mi dużo czasu, który straciłbym na podróże. Myślę, że powinniście to robić częściej! ”

Jak to działa?

Aby wziąć udział w szkoleniu w Wirtualnej Klasie, wystarczy komputer z systemem Windows 10 z myszką, klawiaturą, ekranem i dostępem do Internetu, a także urządzenie z kamerą (najlepiej z Bluetooth).

Inne pozycje, które mogą być dla Państwa interesujące