Otrzymaj nawet 100% dofinansowania na rozwój pracowników!


Dofinansowanie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego 2023

12.01.2023

Pracujesz w firmie, która zatrudnia pracowników na umowę o pracę? Jeśli tak, to od teraz masz możliwość otrzymać nawet 100% dofinansowania na rozwój i podnoszenie kwalifikacji w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego 2023. Program jest dostępny w całej Polsce.

Kto może skorzystać z dofinansowania z KFS 2023?

Z dotacji i dofinansowania KFS 2023 możesz skorzystać, jeśli Twoja firma zatrudnia min. 1 pracownika na dowolny rodzaj umowy o pracę.

Jaki jest poziom dofinansowania z KFS 2023?

 • 100% finansowania dla mikroprzedsiębiorcy (do 10 osób zatrudnionych)
 • 80% dla małych, średnich i dużych firm (powyżej 10 osób)
 • W kwocie nie większej niż 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika

Na jakie szkolenia możesz uzyskać dofinansowanie?

Możesz otrzymać dofinansowanie na wszystkie szkolenia z oferty Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Arkance! W ofercie nawet 60 szkoleń. Jesteś zainteresowany szczegółami? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza – w odpowiedzi przedstawimy zakres szkoleń i formę dofinasowania.

Przykładowe szkolenia znajdziesz tutaj.

W jakim zakresie możemy Ci pomóc?

Jako Arkance Systems Poland pomagamy w:

 • koordynacji wniosków,
 • dopasowaniu oferty szkoleniowej dla Twojego profilu firmy
 • doborze dogodnego termin

Jak skorzystać z dofinansowania KFS?

Dystrybutorem środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego są Powiatowe Urzędy Pracy. Aby uzyskać dofinansowanie, złóż wniosek we właściwym dla miejsca zarejestrowania działalności gospodarczej Powiatowym Urzędzie Pracy. Pamiętaj, że nabory na środki z KFS są bardzo krótkie, dlatego warto się pospieszyć! W wielu powiatach liczy się kolejność zgłoszeń.

Najbliższe nabory :

Priorytety KFS na rok 2023:

 • Priorytet 1 Wsparcie kształcenia ustawicznego skierowane do pracodawców zatrudniających cudzoziemców.
 • Priorytet 2 Wsparcie kształcenia ustawicznego w związku z zastosowaniem w firmach nowych procesów, technologii i narzędzi pracy.
 • Priorytet 3 Wsparcie kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie lub województwie zawodach deficytowych.
 • Priorytet 4 Wsparcie kształcenia ustawicznego dla nowozatrudnionych osób (lub osób, którym zmieniono zakres obowiązków) powyżej 50 roku życia.
 • Priorytet 5 Wsparcie kształcenia ustawicznego osób powracających na rynek pracy po przerwie związanej ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem oraz osób będących członkami rodzin wielodzietnych.
 • Priorytet 6 Wsparcie kształcenia ustawicznego osób poniżej 30 roku życia w zakresie umiejętności cyfrowych oraz umiejętności związanych z branżą energetyczną i gospodarką odpadami.

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj! Zadzwoń lub wypełnij formularz. W odpowiedzi przygotujemy spersonalizowaną ofertę oraz pomożemy w załatwieniu formalności!

Ewa Posłuszna – tel. +48 605 671 700
Marta Szczyglińska – tel. +48 667 130 011

lub +48 22 212 14 24