Menu

Ankieta

Civil 3D - biblioteka standardów

14 lat temu, przy premierze programu AutoCAD Civil 3D 2006 na polskim rynku, Aplikom Sp. z o.o. stworzył dla firmy Autodesk polską bibliotekę standardów dla tego programu. Od tego momentu, co roku aktualizujemy ją i rozbudowujemy. Wkrótce rozpoczniemy pracę nad kolejną jej wersją, dostosowaną do wersji 2019. Ponieważ chcemy jak najlepiej dopasować kierunki rozwoju biblioteki do Państwa aktualnych i przyszłych potrzeb, prosimy Państwa o wypełnienie krótkiej ankiety.

W ramach podziękowania pragniemy przekazać Państwu voucher z 20% zniżką na dowolne szkolenie* w Centrum Szkoleniowym Arkance Systems Poland. Pełna oferta szkoleń znajduje się na stronie: http://academia.pl/.

Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://aplikom.com.pl/rodo/