Menu

Aplikom z kompletem certyfikatów ACC Autodesk.

19 października 2011 r. w Centrum Szkoleniowym CADExpert, z którym Aplikom współpracuje od lat w zakresie certyfikowanych szkoleń z narzędzi Autodesk, odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Zainteresowani mogli podejść do egzaminów certyfikacyjnych Autodesk (Associate i Professional).

 

Tytuły te przyznawane są przez Autodesk po zaliczeniu egzaminu przeprowadzanego według standardowej na całym świecie procedury testowej w języku angielskim. Uzyskane tytuły honorowane są na całym świecie i są potwierdzeniem wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

 

Zdobycie certyfikatu jest niezwykle trudne, wymagana jest bowiem wysoce specjalistyczna, praktyczna wiedza z zakresu danego narzędzia Autodesk. W całej Polsce certyfikaty z najnowszych wersji produktów wertykalnych Autodesk (AutoCAD Civil 3D, Autodesk Inventor, Revit Architecture) posiada zaledwie kilkanaście osób – w tym użytkownicy tych narzędzi.

 

 

Już w 2009 roku (jako pierwsza firma w Polsce) Aplikom posiadał certyfikaty w zakresie Civil 3D oraz Inventor. Obecnie egzaminy zdało pięciu konsultantów z Aplikomu (Civil 3D – dwóch konsultantów, Inventor – jeden konsultant, Revit – jeden konsultant oraz AutoCAD – jeden konsultant) i tym samym jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada komplet certyfikatów. Posiadanie w naszym zespole tak doświadczonych i certyfikowanych specjalistów jest powodem naszej dumy.

 

Ważniejszy jest jednak fakt, że dla naszych klientów jest to gwarancją najwyższej jakości obsługi i podstawą optymalnie dobieranych rozwiązań i fachowego doradztwa. Lepiej też rozumiemy kluczowe procesy, które realizowane są w firmach klientów.