Menu

Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection

Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection to kolekcja zawierająca narzędzia umożliwiające projektowanie bardziej ekologicznych budynków w wyższej jakości. Zyskaj nowe możliwości, aby dostarczyć lepsze projekty.

Kolekcja AEC Collection zawiera oprogramowanie z rodziny Autodesk Revit, AutoCAD’y branżowe (Architecture, MEP, Civil 3D, Map 3D, Plant 3D, P&ID), a także Navisworks Manage czy 3ds Max. Kolekcja AEC udostępnia też usługi chmurowe takie, jak Insight, InfraWorks, Structural Analysis for Revit, FormIt Pro, ReCap Pro do obsługi chmur punktów, Rendering A360 do szybkich wizualizacji oraz aplikację AutoCAD mobile. Po ostatniej aktualizacji do Kolekcji AEC weszły nowości – Advance Steel, Fabrication CADmep, Robot Structural Analysis Professional, Dynamo Studio, Revit Live oraz Structural Bridge Design.

Kolekcja nie tylko udostępnia szeroki wachlarz oprogramowania, ale pozwala subskrybentom decydować czy chcą korzystać ze wszystkich programów czy tylko z wybranych. Co więcej, nowe kolekcje to możliwość subskrypcji z dostępem dla jednego użytkownika lub dla wielu użytkowników zwłaszcza, gdy zaistnieje potrzeba dzielenia się oprogramowaniem i usługami chmurowymi z innymi członkami zespołu.

Skorzystaj z mistrzowskiej oferty:

Kolekcja Autodesk AEC w cenie Revita

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Projektuj doskonałe budynki

Dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi    
Na wszystkich etapach projektowania budynków – od powstania koncepcji po realizację projektu – stosuj odpowiednie technologie, w tym BIM i CAD. Wszystko znajdziesz w jednym pakiecie.

Połączone procesy projektowe
Wspieraj pracę zespołową i korzystaj ze współdziałających narzędzi projektowych, które opracowano specjalnie pod kątem potrzeb wszystkich stron mających wkład w proces tworzenia budynku.

Projekt w centrum zainteresowania    
Kreuj przyszłość budownictwa, korzystając z najnowszych, innowacyjnych programów i technologii chmurowych, które zapewniają niezwykle precyzyjne informacje o projekcie.

Jeden pakiet, wiele możliwości

Kolekcja branżowa Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection to nowy, wygodniejszy i bardziej elastyczny sposób uzyskania dostępu do bogatego zestawu najważniejszych produktów Autodesk używanych w branży budownictwa. Co więcej, możesz wybrać pomiędzy subskrypcją z dostępem dla pojedynczego użytkownika a dostępem dla wielu użytkowników, jeśli zechcesz współdzielić oprogramowanie i usługi chmurowe.

AEC Collection – co nowego w kolekcji?

Structural Bridge Design

Aplikacja umożliwiająca kompleksowe projektowanie obiektów inżynierskich. Za pomocą SBD jest możliwa analiza konstrukcji małych i średnich mostów, określenie materiału oraz geometrii konstrukcji projektowanych dźwigarów w interaktywnym środowisku graficznym. Program ma również możliwość generowania raportów z obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji.

Advance Steel

Program do trójwymiarowego projektowania konstrukcji stalowych. Aplikacja umożliwia generowanie szczegółowych rysunków warsztatowych konstrukcji stalowej. Advance Steel to także dostęp do szerokiej biblioteki gotowych połączeń, które jednocześnie są w pełni parametryczne. Aplikacja daje usprawnienie pracy projektowej dzięki skutecznemu dwukierunkowemu połączeniu z oprogramowaniem Autodesk Revit.

Revit Live

Niezwykłe narzędzie umożliwiające tworzenie niesamowitych, interaktywnych wizualizacji w czasie rzeczywistym. Zamienia model BIM w zaskakująco rzeczywistą wizualizację za jednym kliknięciem. Revit Live to krok do wnętrza projektu, aby zrozumieć i zbadać go z każdego punktu widzenia. Poruszanie się ze swoim modelem w środowisku rzeczywistości wirtualnej to przeniesienie projektowania na wyższy poziom.

Robot Structural Analysis Professional

Aplikacja do zaawansowanych analiz wytrzymałościowych konstrukcji opartych na metodzie elementów skończonych. Umożliwia na dostęp do zaawansowanych narzędzi, analizy struktur statycznych, modalnych i nielinearnych. Dodatkowo wspiera przepływ pracy zintegrowanej z BIM za pomocą kluczowych narzędzi projektowych firmy Autodesk.

Dynamo Studio

Środowisko programowania, które pozwala projektantom tworzyć wizualną logikę w celu zaprojektowania przepływów pracy i zautomatyzowania zadań. Dynamo Studio daje możliwość tworzenia wizualnej logiki, aby szybko odkrywać możliwości projektowania. Program wyróżnia automatyzacja powtarzalnych czynności przyspieszająca proces projektowania oraz możliwość rozszerzania projektów w interoperacyjne procedury pracy BIM.

Fabrication CADMEP

Narzędzie do kompleksowego i szczegółowego projektowania instalacji wewnątrz budynków. Dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom pozwala tworzyć szczegółowe rysunki warsztatowe, oszacowywać koszty instalacji oraz wspiera projektanta przy tworzeniu dokumentacji instalacji z blachy.

Pakiet zawiera:

Aplikacje desktopowe:
Aplikacje chmurowe:
 

 • Aplikacja AutoCAD Mobile
 • Formit Pro
 • Infraworks
 • Insight:
  • Energy Analisys for Revit
  • Lighting Analisys for Revit
  • Green Building Studio
 • Structural Analisys for Revit
 • ReCap Pro
 • Rendering in A360
 • Miejsce w chmurze (25 GB)
 • Revit Live (nowość)

 

 

Kolekcja z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa przeznaczona do projektowania budynków zawiera również:

Rendering in A360 pozwalający na:

 • tworzenie fotorealistycznych renderingów na podstawie projektów i modeli,
 • zarządzanie dużymi partiami zadań renderingu znacznie szybciej niż w przypadku pracy na komputerze lokalnym,
 • tworzenie interaktywnych panoram z funkcjami nawigacji, analizy oświetlenia naturalnego i odwzorowania oświetlenia.

Vehicle Tracking umożliwiający:

 • obliczanie ruchu pojazdów w projektach infrastruktury transportowej lub układów placu budowy,
 • badanie wariantów projektowych oraz ocenianie zgodności z wymogami bezpieczeństwa i standardami,
 • możliwość pobrania narzędzia do projektowania i symulacji integrujące się ze środowiskiem AutoCAD.

FormIt Pro ułatwiający: 

 • projektowanie koncepcyjne z wykorzystaniem danych położenia, poziomów, obrazów i materiałów,
 • współpracę przy modelach w czasie rzeczywistym i możliwość wykonywania analizy zużycia energii i oświetlenia naturalnego.

Insight pozwalający na:

 • obliczanie parametrów energetycznych i środowiskowych dla całego cyklu eksploatacji budynku,
 • określanie kierunków ulepszeń, korzystając z wizualizacji, kluczowych wskaźników wydajności i testów porównawczych,
 • tworzenie modeli w programach FormIt Pro i Revit, aby generować wyniki w środowisku modelowania.

Structural Analysis for Revit umożliwiający: 

 • wykonywanie analiz strukturalnych modeli budynków z programu Revit z wykorzystaniem usług w chmurze,
 • prowadzenie jednoczesnych analiz podczas pracy w programie Revit lub uruchamianie równoległych analiz koncepcji projektu konstrukcji,
 • przeglądanie i wizualizacje wyników w programie Revit.

 

Co wyróżnia Autodesk AEC Collection?

Większe możliwości

Kolekcja branżowa oferuje nam szeroki wachlarz możliwości przez dostęp do większej ilości programów i usług niż dotychczasowe pakiety. Jest to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujemy kilku produktów Autodesk.

Lepsze zarządzanie

Pełna kontrola nad aktualizacjami i prawami dostępu, ujednolicony cykl zakupowy i łatwiejsze zarządzanie licencjami oraz przede wszystkim dostęp do najnowszych wersji programów to zalety, które wyróżniają nasz produkt na rynku. Dodatkowo sam podejmujesz decyzje o najlepszej kolekcji dla Twojej branży.

Indywidualnie i w zespole

Najnowsze pakiety zaspokajają potrzeby jednego użytkownika (single-user) oraz dają możliwość pracy w zespole (multi-user). Wiele różnorodnych opcji użytkowania sprawiają, że nowe pakiety są jeszcze lepiej przystosowane do Twoich potrzeb.

Dostęp do najnowszej technologii

Autodesk oferuje dostęp do najnowszych aplikacji oraz bogatszy zestaw usług chmurowych niż w przypadku poprzednich pakietów Design Suite i Creation Suite.

 

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy wypełnić formularz:

  Imię i nazwisko
  Telefon
  E-mail
  Firma
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO