Menu

AutoCAD LT

Autodesk AutoCAD LT pozwala zwiększyć przewagę konkurencyjną, ponieważ służy do profesjonalnego kreślenia i detalowania 2D. Tworzenie i edytowanie dokładnych rysunków 2D w oryginalnym formacie plików DWG zapewnia stabilność i kompatybilność podczas komunikacji z klientami i współpracownikami.

AutoCAD LT ułatwia codzienne zadania dzięki intuicyjnemu interfejsowi, podręcznym narzędziom i funkcjom oraz możliwości dostosowania programu do indywidualnego sposobu pracy.

Zaawansowane narzędzia do tworzenia dokumentacji pomagają przekazywać rzeczywiste wymiary i szczegóły techniczne, które odzwierciedlają specyfikę danego projektu.

Nowości w AutoCAD LT 2020

Najnowsza wersja najpopularniejszego programu do profesjonalnego kreślenia i detalowania 2D opartego na niezawodnej technologii TrustedDWG jest już dostępna w sprzedaży.  AutoCAD LT 2020 jest w polskiej wersji językowej. Dowiedz się, jakie nowe funkcjonalności pojawiły się w tej wersji.

Korzystaj z Autocada LT na dowolnym urządzeniu

Teraz możesz przeglądać, edytować i tworzyć rysunki w programie AutoCAD LT praktycznie na każdym urządzeniu — używając programu komputerowego, aplikacji internetowej bądź aplikacji mobilnej.

Uzyskaj dostęp w chmurze

Dzięki chmurze Autodesk uzyskasz łatwy dostęp do dowolnego pliku DWG.

Paleta Bloki

Możesz szybko wstawić bloki z listy używanych ostatnio, przy użyciu galerii wizualnych.

Szybki pomiar

Od teraz możesz wyświetlić wszystkie sąsiednie pomiary znajdujące się na rysunku po ustawieniu wskaźnika myszy.

Całkiem nowy, ciemny motyw

Większy kontrast, wyraźne ikony, bardziej nowoczesny interfejs. Wszystko w trosce o komfort pracy.

Ulepszone porównywanie plików DWG

Możesz porównać dwie wersje rysunku, nie opuszczając bieżącego okna.

Przemodelowana funkcja Usuń

Usuwaj wiele obiektów naraz dzięki funkcji łatwego wybierania i podglądu obiektów.

Poprawiona wydajność

Zaoszczędź nawet 50% czasu podczas instalacji na szybkich dyskach SSD, oraz podczas szybszego zapisywania plików.

 

10 najważniejszych powodów, aby wybrać AutoCAD LT:

 1. Efektywność – AutoCAD LT jest stworzony do profesjonalnego kreślenia, zapewniając funkcje, które zmniejszają liczbę czynności wykonywanych w codziennej pracy.
 2. Narzędzia do kreślenia – Używaj standardowych kształtów, takich jak linie, wielokąty, luki, okręgi i elipsy, aby tworzyć proste lub złożone rysunki 2D.
 3. Modyfikowanie obiektów – Zmieniaj istniejące geometrie za pomocą takich poleceń jak rozciągnij, skala i obróć. Polecenia tworzenia nowych obiektów, kopiowania, odsunięcia i lustra.
 4. Opisuj rysunki – Uzupełniaj rysunki opisami tekstowymi, wymiarowaniami i kreskowaniami.
 5. Format plików DWG – Zapisuj i udostępniaj pliki rysunków 2D, korzystając z opracowanej przez firmę Autodesk technologii DWG, gwarantującej spójność i wierność danych.
 6. Publikowanie i drukowanie – Twórz wieloarkuszowe pliki DWF, DWFx lub PDF albo drukuj zestawy rysunków.
 7. Współpraca – Udostępniaj projekty w sieci dzięki aplikacji mobilnej i internetowej AutoCAD WS.
 8. Wydajność – Szybkie uruchamianie, otwieranie plików i reakcja na polecenia. Wykorzystaj moc nowoczesnych systemów dzięki obsłudze przyspieszenia sprzętowego.
 9. Zgodność – Zgodność z DWG, obsługa systemów 32- i 64-bitowych oraz zgodność z Windows 10, Windows 7 i Vista.
 10. Wiedza – Skorzystaj z wiedzy milionów użytkowników AutoCAD na całym świecie dzięki grupom dyskusyjnym i forum.

AutoCAD LT to program przeznaczony dla architektów, techników CAD, projektantów, inżynierów, menedżerów projektów oraz menedżerów CAD/IT w bardzo wielu branżach przemysłu, m.in. w budownictwie, produkcji przemysłowej, inżynierii lądowej i kartografii.

 

grafika autocad lt

 

Programu AutoCAD LT używają na przykład:

 • Projektanci tworzący rysunki techniczne, którzy nie muszą automatyzować kolejnych kroków projektowania lub korzystać z dodatkowych funkcji w innych aplikacjach.
 • Kreślarze, którzy wykańczają projekty uzupełniając szczegóły, dodając opisy, linki do danych dostępnych online i weryfikacji dokładności.
 • Wykonawcy, dostawcy lub wszyscy inni przedsiębiorcy, których praca wymaga wglądu do rysunku w celu uzyskania niezbędnych danych.
 • Kierownicy i szefowie projektów, których zadaniem jest sprawdzanie i edycja rysunków oraz nadzorowanie postępów projektu.

Oprogramowanie AutoCAD LT zwiększa wydajność kreślenia i pozwala efektywnie tworzyć dokumentację projektową.

AutoCAD LT pozwala zwiększyć przewagę konkurencyjną, ponieważ służy do profesjonalnego kreślenia i detalowania 2D. Tworzenie i edytowanie dokładnych rysunków 2D w oryginalnym formacie plików DWG zapewnia stabilność i kompatybilność podczas komunikacji z klientami i współpracownikami.

AutoCAD LT ułatwia codzienne zadania dzięki intuicyjnemu interfejsowi, podręcznym narzędziom i funkcjom oraz możliwości dostosowania programu do indywidualnego sposobu pracy.

Zaawansowane narzędzia do tworzenia dokumentacji pomagają przekazywać rzeczywiste wymiary i szczegóły techniczne, które odzwierciedlają specyfikę danego projektu.

 

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy wypełnić formularz:

  Imię i nazwisko
  Telefon
  E-mail
  Firma
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO

   

  Który program wybrać AutoCAD czy AutoCAD LT

  Nie wiesz, który program wybrać?

  Zapoznaj się z zaletami pełnego AutoCADa: Przejdź do opisu