Menu

Autodesk AutoCAD Raster Design

AutoCAD Raster Design w połączeniu z oprogramowaniem AutoCAD i innymi aplikacjami opartymi na AutoCAD pozwala zwiększyć wartość skanowanych rysunków, map, fotografii lotniczych, obrazów satelitarnych i cyfrowych modeli terenu (DEM).

AutoCAD Raster Design udostępnia zaawansowane narzędzia do przekształcania formatu rastrowego na format wektorowy, edycji obrazów rastrowych i przygotowania danych. Zwiększa wydajność i usprawnia proces podejmowania decyzji oraz tworzenia prezentacji.

Precyzyjna integracja obrazów rastrowych
Zintegruj w projekcie zeskanowane rysunki, fotografie lotnicze, mapy czy zdjęcia satelitarne za pomocą programu AutoCAD Raster Design. Użyj AutoCAD Raster Design do edycji danych rastrowych, konwersji raster na wektor i kombinacji rysunków rzeczywistych z danymi projektowymi abyś mógł pracować znacznie szybciej. Dzięki Raster Design można uzyskać większą ilość informacji z posiadanej dokumentacji papierowej oraz uniknąć czasochłonnego przerysowywania.

Lepsze rysunki, lepsze projekty
Udoskonal proces przygotowywania projektów, opartych na obrazach rastrowych, dzięki AutoCAD Raster Design. Poprzez użycie zdjęć lotniczych i satelitarnych wykonasz bardziej przekonywujące prezentacje. Połącz bogate w informacje obrazy rastrowe z inteligentnymi rysunkami wektorowymi. Zintegruj istniejące rysunki i fotografie w nowych projektach architektonicznych. Nadaj nową wartość swojej dokumentacji papierowej i mapom poprzez ich zaktualizowanie i przekonwertowanie na wektory, które możesz wykorzystać w inżynierii lądowej, kartografii lub projektach GIS.

Wyrafinowana edycja i konwersja
AutoCAD Raster Design posiada kompletny zestaw narzędzi do edycji rysunków i konwersji, tak, byś mógł precyzyjnie osiągnąć zamierzone efekty. Możesz używać znanych metod wyboru obiektów AutoCAD do zidentyfikowania rastrów i regionów, następnie dokonać ich modyfikacji za pomocą standardowych poleceń do edycji wektorów, takich jak przesuń, kopiuj i obróć. Interaktywne narzędzia wektoryzacyjne szybko przekonwertują geometrię i teksty rastrowe odpowiednio do Twoich potrzeb.

Edycja obrazów graficznych
Podnieś zdolności prezentacyjne swojego systemu, bazującego na AutoCAD-zie, poprzez integrację z AutoCAD Raster Design. Zestaw narzędzi do obróbki graficznej pozwala na korzystanie z większości dostępnych grafik kolorowych oraz w odcieniach szarości. Dopasowanie tonowe podnosi jakość zeskanowanych obrazów, pozwalając na standaryzację użytych kolorów za pomocą Menadżera Palet. Inne narzędzia pozwalają na nakładanie filtrów, zmianę głębokości kolorów i dopasowanie gęstości obrazu. Dzięki AutoCAD Raster Design podniesiesz jakość obrazów graficznych i tchniesz nowe życie w Twoje projekty i prezentacje.

 

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy wypełnić formularz:

  Imię i nazwisko
  Telefon
  E-mail
  Firma
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO