Menu

Autodesk Revit LT

Autodesk Revit LT jest uproszczoną wersją narzędzia do modelowania informacji o budynku (BIM) 3D, które pomaga tworzyć wysokiej jakości trójwymiarowe projekty architektoniczne i dokumentację w skoordynowanym środowisku opartym na modelu.

Program dostarcza architektom, projektantom i profesjonalistom w budownictwie, zwłaszcza tym w małych przedsiębiorstwach, narzędzi, które ułatwią rozpoczęcie pracy wykorzystującej potencjał BIM.

Program, oparty na platformie Autodesk Revit, oferuje wiele funkcji i pozwala na efektywną pracę w środowisku 3D z wykorzystaniem rzeczywistych obiektów budowlanych do szybszego tworzenia skoordynowanej dokumentacji.

Autodesk Revit LT umożliwia zwiększenie wydajności pracy, ograniczenie liczby błędów koncepcyjnych oraz poprawienie komunikacji i koordynacji działań wewnątrz zespołów projektowych, a także automatyzację zarządzania zmianami, co przekłada się na skrócenie procesu tworzenia gotowej dokumentacji technicznej.

Program dostępny jest również w ramach atrakcyjnego cenowo pakietu AutoCAD Revit LT Suite, który zawiera narzędzia 3D BIM programu Revit LT oraz dodatkowo wszystkie funkcje i narzędzia do kreślenia 2D programu AutoCAD LT.


Zalety programu to:

 • uproszczony interfejs Revit,
 • tworzenie dokładniejszych oraz lepszych projektów i dokumentacji,
 • projektowanie, modelowanie i wizualizacja w 3D,
 • praca na pojedynczym skoordynowanym modelu w oparciu o bazę danych,
 • automatycznie uaktualnianie całego projektu po każdorazowym wprowadzaniu zmian,
 • błyskawiczne, realistyczne renderingi w chmurze Autodesk,
 • bezpośrednia wymiana plików w formacie RVT i DWG,
 • specjalnie przygotowany, wbudowany samouczek, aby łatwo przejść do BIM.

 

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy wypełnić formularz:

  Imię i nazwisko
  Telefon
  E-mail
  Firma
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO