Menu

Autodesk rozdaje złoto – Aplikom wsród zwycięzców

Aplikom – jako jeden z nielicznych w Polsce – został uhonorowany przez firmę Autodesk statusem Złoty Partner Autodesk. Sukces ten zawdzięczamy naszym Klientom, którzy docenili nas za profesjonalne, kompleksowe i indywidualne podejście do każdego wspólnego przedsięwzięcia.
autodesk_gold_partnerZ prawdziwą przyjemnością informujemy, iż Aplikom – jako jeden z nielicznych w Polsce – został uhonorowany przez firmę Autodesk statusem Złoty Partner Autodesk. Sukces ten zawdzięczamy naszym Klientom, którzy cenią nas nie tylko jako dostawcę programów Autodesk, ale przede wszystkim doceniają profesjonalne, kompleksowe i indywidualne podejście do każdego wspólnego przedsięwzięcia.

BARDZO DZIĘKUJEMY!

Przyznany tytuł Gold Partner – wg firmy Autodesk – wynika bowiem z wyjątkowej specjalizacji oraz bardzo wysokich kwalifikacji w dziedzinach, takich jak:

  • architektura, inżynieria i budownictwo,
  • produkcja przemysłowa.

Program Partnerski Autodesk obejmuje trzy poziomy członkostwa: Złoty, Srebrny i Brązowy. Każdy poziom przekłada się na techniczny zakresusług i stopień znajomości branży, jakie są wymagane od Partnera firmyAutodesk.

Złoty Partner oferuje kompletne oprogramowanie firmy Autodesk, a także dzieli się sprawdzoną i wymierną wiedzą techniczną. Ma on również odpowiednie kwalifikacje, aby oferować Klientom kompleksowe rozwiązania, począwszy od wsparcia technicznego przed i po sprzedaży, poprzez szkolenia i wdrożenia, aż po usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Złoty Partner ściśle współpracuje z firmą Autodesk, dzięki czemu jest właściwie przygotowany, aby pomagać swoim Klientom w uzyskaniu maksymalnego zwrotu z inwestycji w oprogramowanie Autodesk.