Menu

15 października, Warszawa: Konferencja Autodesk – BIM Day 2019 – cyfrowa budowa

bim day zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na konferencję BIM Day 2019, której jako Arkance Systems jesteśmy dumnym partnerem.

Dołącz do branżowej debaty na temat świadomości i wykorzystania BIM na wszystkich etapach procesu budowlanego – także na budowie! Sprawdź najnowsze trendy i dane nt. rynku! To wszystko na Konferencji BIM Day 2019 – Cyfrowa Budowa:

Jakie trendy zdominują przyszłość polskiej architektury i budownictwa? Jak wygląda stopień adaptacji BIM w Polsce i jak się zmienił na przestrzeni ostatnich 4 lat? Jak skutecznie przenieść model BIM na etap realizacji i zarządzania? Czy nadszedł czas chmury? To tylko niektóre z zagadnień, które zostaną omówione podczas kolejnej edycji BIM Day. Do udziału w konferencji, Autodesk zaprasza wszystkich uczestników rynku architektoniczno-budowlanego: architektów, konstruktorów, instalatorów, wykonawców, deweloperów, inwestorów – publicznych i prywatnych oraz wszystkich przedstawicieli administracji i instytucji rynku architektonicznego i budowlanego.

Eksperci rynkowi są zgodni – polska branża budowlana stoi przed wieloma wyzwaniami. Jak pokazują wyniki ogłoszonego w czerwcu przez Autodesk raportu „Budownictwo. Innowacje. Wizja liderów branży 2025” – główne z nich to ekologia, zmiany społeczne, sytuacja na rynku pracy. Przyszłość branży silnie zdeterminuje postęp technologiczny oraz efektywniejsza współpraca: architekt – wykonawca – inwestor. Szersze i dokładniejsze wykorzystanie BIM – zwłaszcza na placu budowy, przełoży się na wzrost wydajności sektora budowalnego. Zapraszamy do wspólnej dyskusji i kreowania potencjału branży!” mówi Grażyna Kołodziejek, Country Marketing Manager Autodesk

BIM Day 2019 – dlaczego warto?

  • Trendy i dane na temat rynku
  • Dyskusja wszystkich uczestników procesu architektoniczno-budowlanego
  • Premiera raportu „BIM, współpraca, chmura w polskim budownictwie”
  • Inspirujące prelekcje praktyków i ekspertów
  • Wystawa nowych rozwiązań dla rynku i networking

 

 

 

 

Zapraszamy na nasze stoisko oraz na nasze prelekcje, które wygłosimy w czasie konferencji.

Na stoisku Arkance Systems Poland, zobaczysz jak systemy z Arkance Continuum usprawniają procesy realizacji inwestycji zgodne z metodyką BIM. Pokażemy jak ograniczyć błędy, skrócić czas dostępu do aktualnych danych, a w rezultacie obniżyć koszty przeprowadzenia inwestycji. Arkance Continuum zawiera systemy dedykowane każdemu etapowi prac, zapewniając wymianę informacji w ramach scentralizowanego środowiska dystrybucji danych (CDE). W ten sposób każdy uczestnik procesu inwestycyjnego, otrzymuje zawsze aktualne informacje potrzebne do podjęcia działań – zarówno strategicznych, jak i operacyjnych.

 

 

 

 

Informacje o konferencji

BIM Day 2019 – cyfrowa budowa
Warszawa, 15 października 2019
Airport Hotel w Warszawie

Zobacz agendę i zarejestruj się