Menu

Bridgestone Stargard

BridgestoneBridgestone Stargard Sp. z o.o. pozytywnie ocenia firmę Aplikom Sp z o.o. za profesjonalne doradztwo i poszerzenie kompetencji naszych inżynierów w zakresie wykorzystania oprogramowania Autodesk.

Firma Bridgestone mając na względzie najlepszą jakość swoich produktów nieustannie inwestuje w rozwój pracowników i technologii, również w zakresie projektowania. W tym celu w 2014 roku zakupiliśmy pakiety Autodesk Product Design Suite wraz z usługą subskrypcji. Aby nieprzerwanie pracować na najnowszych wersjach posiadanego oprogramowania, w 2015 roku przedłużyliśmy za pośrednictwem firmy Aplikom kontrakty subskrypcyjne pakietów Autodesk.

Pracownicy Aplikom przeprowadzili ponadto analizę kompetencji użytkowników tego oprogramowania. W raporcie wskazano nam potrzebę poszerzenia i usystematyzowania wiedzy naszych inżynierów, aby efektywniej wykorzystywać programy i usługi zawarte w pakietach Autodesk Product Design Suite.

Pod koniec 2015 roku podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu dedykowanego szkolenia. Zrealizowany kurs charakteryzował się należytą starannością i profesjonalizmem. Prowadzący zajęcia wykazał się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, popartym posiadanym doświadczeniem zawodowym.

Z całym przekonaniem polecamy firmę Aplikom jako zaufanego i profesjonalnego Partnera w zakresie doradztwa biznesowego, analityki procesów projektowania oraz szkoleń.

Aleksandra Jarecka- Piotrowska

HR Business Partner

W imieniu Bridgestone Stargard Sp. z o.o.

22.01.2016 r.