Menu

Co robimy?

Nieustannie przyglądamy się jak rozwija się rynek, potrzeby naszych klientów oraz równolegle śledzimy bardzo dynamiczny rozwój technologii IT. Stale poszukujemy nowatorskich rozwiązań IT, które pomagają naszym klientom być konkurencyjnymi na ich własnych rynkach.

Wysłuchujemy jakie potrzeby, wyzwania, wąskie gardła i bariery mają nasi klienci. Przeprowadzamy analizę zasobów (oprogramowanie i sprzęt) u klienta. Projektujemy rozwiązanie, na które mogą składać się zarówno gotowe narzędzia dostępne na rynku jak i aplikacje pisane przez nas na szczególne potrzeby klienta.
Dostarczamy takie rozwiązania CAD, których celem jest pomoc w osiągnięciu celów biznesowych naszych klientów: począwszy od gotowych wyspecjalizowanych narzędzi firmy Autodesk zwiększających wydajność pracy, poprzez metodologie, najlepsze praktyki, aplikacje programowe szyte na miarę, podręczniki, szablony i inne narzędzia uzupełniające.

Eksperci Arkance Systems rozwiązują problemy techniczne naszych klientów i pomagają maksymalizować inwestycje poniesione w oprogramowanie Autodesk. Nasi inżynierowie szkolą, wdrażają zakupione przez klientów narzędzia, asystują przy projektach naszych klientów. Pomagają przez telefon, z wykorzystaniem narzędzi internetowych, w siedzibach naszych klientów.

Aspero.pl…

Sklep internetowy uruchomiliśmy w 2009 roku, startując z AutoCADem LT i grupą ok. 100 podstawowych narzędzi dla inżynierów. Stale poszukujemy ciekawych, profesjonalnych, popularnych, atrakcyjnych cenowo programów, sprzętu i akcesoriów. Dzisiaj w Aspero oferujemy ponad 1 000 produktów. Rocznie przeprowadzamy kilkanaście tysięcy rozmów telefonicznych i realizujemy blisko 1.000 transakcji. Od początku działania sklepu obsłużyliśmy ponad 5 000 klientów.