Cyfrowa transformacja dla managerów


Warsztaty branżowe, 21 listopada Poznań / 22 listopada Katowice

Dowiedz się jak podnieść efektywność produkcji i zwiększyć zyski

Czy wiesz, że już 70% polskich firm deklaruje, że inwestuje w digitalizację. Bardzo wyraźnie wzrosła również liczba firm, które zwiększyły nakłady na cyfryzację z 16% w 2021 roku do aż 39,3% w 2022 roku! W obecnych warunkach cyfrowa transformacja to już nie tyle co wybór, ale konieczność. 

Sam proces jest nie lada wyzwaniem dla zarządów firm, które w dużo większym stopniu niż działy IT inicjują ten proces. Tezę tę potwierdzają badania – w co trzeciej organizacji liderem cyfrowej zmiany jest przedstawiciel ścisłego zarządu firmy!

Jeśli jesteś liderem, osobą na stanowisku managerskim i rozważasz cyfryzację przedsiębiorstwa, to zapraszamy Cię na spotkanie biznesowe połączone z warsztatami “Cyfrowa transformacja” – do wyboru dwa miejsca:

  • POZNAŃ: 21 listopada (wtorek), Centrum Konferencyjne Młyńska12, ul. Młyńska 12, 61-730 Poznań
  • KATOWICE: 22 listopada (środa), Q Hotel Plus Katowice, Wojewódzka 12, 40-026 Katowice

Dlaczego warto uczestniczyć w wydarzeniu

  • Otrzymasz voucher o wartości 8 000 zł na analizę dojrzałości procesów w obszarze przygotowania produkcji w firmie wraz z raportem
  • Zobaczysz jak w praktyce zastosować najnowsze technologie cyfrowe, aby tworzyć lepsze produkty, sprzedawać więcej i generować większą wartość, zarówno dla firmy, jak i dla klientów
  • Posłuchasz case studies firm, które z sukcesem dokonały cyfrowej transformacji w obszarze projektowania i produkcji
  • Spotkasz się z nami na żywo w dogodnej lokalizacji. Podczas wydarzenia uruchomimy specjalną “strefę wiedzy”

Agenda

GodzinyPlan wydarzenia
09:30 – 10:00Rejestracja i przerwa kawowa
10:00 – 10:20Strategia cyfrowej transformacji
10:20 – 11:00Warsztat – Masowa personalizacja produktu
11:00 – 11:40Warsztat – Cyfrowa współpraca w firmie i poza nią
11:40 – 12:10Przerwa kawowa i spotkanie w strefie wiedzy z ekspertami w zakresie cyfryzacji produkcji
12:10 – 12:50Warsztat – Elastyczna, wydajna produkcja
12:50 – 13:20Warsztat – Nowa wartość dla klienta
13:20 – 14:00Lunch
14:00 – 14:30Warsztat – Inteligentne usługi
14:30 –15:00Podsumowanie

Prelegenci

Marek Majewski

Marek Majewski

Dyrektor rynku - przemysł, Arkance Systems Poland

W Arkance Systems odpowiedzialny za planowanie strategii dla rynku przemysłu oraz zarządzanie multidyscyplinarnymi projektami wdrażania nowych technologii informatycznych w zakładach produkcyjnych, m.in.: CAD, CAM, CAE, PDM i PLM zintegrowane z ERP, BIM dla przemysłu. Skupia się na analizie i optymalizacji procesów projektowania i produkcji. Pracuje z oprogramowaniem Autodesk od 1995 roku, m.in. tworząc biblioteki polskich standardów.
Fabian Stasiak

Fabian Stasiak

Specjalista ds. przemysłu, Arkance Systems Poland

Fabian Stasiak to chodząca legenda, jego nazwisko jest znane zarówno wśród osób reprezentujących środowisko akademickie, jak i zawodowych konstruktorów. Tworzy i wydaje własne publikacje poświęcone programom: Autodesk Inventor, AutoCAD Mechanical i AutoCAD LT, które są uważane przez czytelników za najlepsze na polskim rynku! Od ponad 30 lat pomaga firmom osiągnąć maksymalne korzyści z użytkowanego oprogramowania inżynierskiego Autodesk. Jest ekspertem z dziedziny wykorzystania systemów firmy Autodesk w zakresie wspomagania projektowania i zarządzania dokumentacją projektową. Absolwent Politechniki Łódzkiej i certyfikowany trener z kilkunastoletnim doświadczeniem — w 2009 r. był pierwszym polskim trenerem, który otrzymał certyfikat Autodesk Inventor Certified Professional od firmy Autodesk.
Michał Borowski

Michał Borowski

Specjalista ds. rozwiązań dla przemysłu, Arkance Systems Poland

Absolwent Inżynierii Produkcji, Mechaniki i Budowy Maszyn, Zarządzania Zasobami IT - Politechniki Warszawskiej. Od ponad 10 lat projektuje, szkoli i wdraża rozwiązania Autodesk Inventor, Fusion 360, Factory Design oraz PDM Vault. Trener Autodesk Certified Instructor, Inventor Certified Professional. Wcześniej Konstruktor odpowiedzialny za modelowanie 3D, tworzenie dokumentacji technicznej, następnie Inżynier Aplikacji CAD i po 3 latach - Implementation Manager. Odpowiedzialny za zarządzanie projektami IT, wdrażanie systemów CAD/PDM/ERP, szkolenia, konsulting. Pasjonat snowboardu, squasha, nowych technologii, Unreal Engine oraz druku 3D.
Maciej Stawowski Specjalista ds. rozwiązań dla przemysłu, Arkance Systems Poland

Maciej Stawowski

Specjalista ds. rozwiązań dla przemysłu, Arkance Systems Poland

W Arkance Systems Poland odpowiedzialny za realizację usług dla branży mechanicznej. Specjalizuje się w systemach CAD / CAM / CAE oraz PDM. Tytuł inżyniera mechatroniki, a także mgr inż. automatyki i robotyki uzyskał na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej. Posiada doświadczenie inżynierskie w zakresie: projektowania maszyn i urządzeń w różnorodnych środowiskach CAD, automatyki i sterowania, wytwarzania z użyciem specjalistycznych maszyn, takich jak obrabiarki, prasy krawędziowe, wycinarki plazmowe oraz wdrażania nowych technologii, m.in. drukowania 3D. Z powodzeniem zrealizował wiele projektów dla działów konstrukcyjnych, badań i rozwoju, produkcyjnych czy utrzymania ruchu.

Zapisz się bezpłatnie

W związku z dużym zainteresowaniem liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się już dziś, aby zagwarantować swój udział w wydarzeniu.