Menu

Cykl webinariów – Jak zwiększyć zyskowność i zaoszczędzić cenny czas w procesie projektowym?

Czy zdarzyło Ci się, że rozmowy z inwestorem na temat projektu koncepcyjnego trwają w nieskończoność? Tworzysz kolejne warianty projektu, inwestujesz czas i pieniądze, a inwestor nadal nie podejmuje decyzji. Sprawdź jak usprawnić tę komunikację dzięki wykorzystaniu narzędzia Revit Live.

Czy poświęcasz wiele czasu na zinwentaryzowanie stanu istniejącego? Jak często spędza Ci sen z powiek niepewność czy inwestycja powstaje zgodnie z projektem? Zobacz jak bardzo scanning 3D i fotogrametria są przydatne w codziennej pracy architekta.

Przypomnij sobie ile nerwów czasu i pieniędzy kosztuje Cię zapanowanie nad wymianą odpowiednich informacji, ustaleń, plików i ich kolejnych wersji do odpowiednich osób w zespole projektowym. Zobacz jak odpowiednie narzędzia pozwolą Ci zapanować nad tym chaosem.

6 lipca o g. 12:00 rozpocznie się kolejne webinarium z cyklu „jak zarabiać więcej na projekcie i skutecznie wyprzedzić konkurencję”.

Jeśli zastanawiasz się:

  • Jak skrócić negocjacje z inwestorem dotyczące koncepcji architektonicznej?
  • Jak zaoszczędzić na inwentaryzacji budowlanej?
  • Jak spać spokojnie podczas nadzoru autorskiego?
  • Jak zapanować nad komunikacją w zespole projektowym?

to webinarium jest dla Ciebie.

Podczas spotkania pokażemy wykorzystanie aplikacji Revit Live do tworzenia bardziej kompleksowych wizualizacji, wykorzystanie Autodesk ReCap Pro do sprawnych inwentaryzacji oraz nadzoru autorskiego na budowie oraz usprawnienie przepływu informacji dzięki usłudze BIM 360 Design.

ABY UZYSKAĆ DOSTĘP DO MATERIAŁU NALEŻY WYPEŁNIĆ FORMULARZ:

 

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO

Administratorem Państwa danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Państwa zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: https://www.aplikom.com.pl/rodo

 

Dostęp do nagrań z poprzednich webinarium:

  1. ReCap Pro, Infraworks i Civil 3D w procesie modernizacji dróg – link
  2. Samodzielne tworzenie przekrojów w Subassebly Composer  – link
  3. Współpraca Infraworks i Civil 3D – link 

 

W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

KONTAKT

 

Jarosław Rystaw

Telefon: 42 288 16 24
E-mail: jaroslaw_rystaw@aplikom.com.pl

Centrala

Telefon: 42 288 16 00
E-mail: aplikom@aplikom.com.pl