Menu

EdgeCAM

edgecam

EdgeCAM jest wiodącym systemem CAM generującym kod NC na potrzeby produkcyjne dla każdej branży przemysłu. Pozycję tą posiada dzięki niezrównanej łatwość użytkowania i wyrafinowanemu sposobowi generowania ścieżek narzędzi. Cechy te sprawiają, że jest to jedyny system CAM, jakiego potrzebujesz do frezowania, toczenia i obróbki na centrach tokarsko-frezarskich.

 

 

Edgecam oferuje następujące aplikacje:

EDGECAM Production Milling ImageEDGECAM Frezowanie

EdgeCAM wprowadza szeroki zakres cykli w obróbce frezowaniem. Pozwala na przeprowadzenie wysokowydajnej obróbki zarówno prostych jak i skomplikowanych elementów reprezentowanych przez geometrię płaską 2D, powierzchniową i bryłową 3D i modele STL.

Czytaj dalej »

EDGECAM Turning ImageEDGECAM Toczenie

Edgecam posiada zaawansowane cykle tokarskie to obróbki zgrubnej i wykańczającej, łącznie ze wsparciem dla planowania, wiercenia i wytaczania obsługiwanych z poziomu cykli sterowania. Przeliczanie ścieżek narzędzia uwzględnienia kształt płytki i poprzednio obrobionego materiału w celu uniknięcia podcięć i niepotrzebnego skrawania w powietrzu.

Czytaj dalej »

EDGECAM 4&5 AxisEDGECAM 4 i 5 – Oś

EdgeCAM integruje obróbkę symultaniczną 4- i 5-osiową ze środowiskiem obróbki 3-osiowej umożliwiając zastosowanie najbardziej wydajnej metody obróbki w danym momencie. Typowym przykładem postępowania jest wysokowydajna 3-osiowa obróbka zgrubna, następnie półwykańczająca i ostatni etap to obróbka 5-osiowa wykańczająca.

Czytaj dalej »

EDGECAM Mill Turn ImageEDGECAM Centra Obróbcze

Obsługa automatów tokarskich z wykorzystaniem narzędzi napędzanych (frezy i wiertła) w osiach C, Y i B wraz z obsługą Podwrzeciona, symulacja obróbki, toczenie z frezowaniem w osiach C&Y&B z możliwością wykorzystania cykli tokarskich oraz cykli frezarskich.

Czytaj dalej »

EDGECAM 3D MillingEDGECAM Frezowanie 3D

Edgecam oferuje szeroki zestaw zaawansowanych cykli 3D, które idealnie nadają się do szybkiego generowania optymalnych ścieżek dla wszystkich powierzchni i brył na potrzeby obróbki.

Czytaj dalej »

EDGECAM Part ModelerEDGECAM Part Modeler

Edgecam Part Modeler jest opłacalnym narzędziem do modelowania 3D. Specjalnie zaprojektowany do szybkiego i prostego konstruowania lub modyfikacji brył modeli przed ich wyprodukowaniem.

Czytaj dalej »

EDGECAM Strategy ManagerEDGECAM Strategy Manager

Edgecam Strategy Manager jest interaktywnym narzędziem graficznym wykorzystywanym do określenia i uchwycenia, w jaki sposób części są obrabiane. Edgecam Strategy Manager pozwala użytkownikowi opanować najlepsze metody wytwarzania, które można stosować do zadań znacznie zmniejszając czas programowania.

Czytaj dalej »

EDGECAM WaveformEDGECAM Wave®

Obróbka Wave® jest zintegrowana w cyklu zgrunym i jest jedną z wielu strategii zgrubnych, które może wykorzystać użytkownik Edgecam. Ta specjalna technologia towrzenia ścieżki narzędzia zapewnia zachowanie stałej szerokości skrawania na każdym etapie pracy narzędzia w materiale.

Czytaj dalej »

Edgecam Solid MachinistEDGECAM Solid Machinist

Edgecam oferuje kompletne rozwiązania dla frezowania, toczenia, obróbki powierzchniowej i bryłowej. Edgecam Solid Machinist jest zintegrowanym modułem do obróbki i tworzenia kodu NC dla trójwymiarowych modeli brył. Edgecam Solid Machinist zapewnia asocjatywność ścieżek obróbki z modelem bryłowym.

Czytaj dalej »

EDGECAM WireEDGECAM Wire EDM

Moduł wycinania drutowego w Edgecam to rozwiązanie zapewniające sprawdzone i elastyczne metody wykonywania dokładnej i skutecznej obróbki elementów, także o skomplikowanym kształcie w 2 lub 4-osiach. Zaawansowane funkcje umożliwiają łatwe wycinanie części o skomplikowanych kształtach takich jak nieregularne stożki.

Czytaj dalej »

EDGECAM ProdukcjaEDGECAM Produkcja

Edgecam jest czołowym rozwiązaniem spełniającym wszystkie potrzeby wynikające z produkcji. Aplikacja zawiera kompleksowe rozwiązanie dotyczące frezowania 3D, obsługi toczenia wielo-osiowego, centrów tokarsko-frezarskich, fezowania wielo-osiowego, obróbki rodziny części.

Czytaj dalej »

EDGECAM Consultancy

EDGECAM KonsultacjeDział Techniczny Edgecam zapewnienia jak najlepsze wsparcie CAM dla naszych klientów. Naszym celem jest, aby zmaksymalizować zyski z inwestycji w Edgecam. Zapytaniami o wsparcie zajmujemy się w sposób terminowy i skuteczny.

Czytaj dalej »

 

  Skontaktuj się z nami.

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Określ poniżej, o czym chcesz porozmawiać, a my oddzwonimy albo odpiszemy.

  Interesuje mnie:
  Imię (nazwisko mile widziane)
  Telefon
  E-mail
  Firma (opcjonalna)
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO