Menu

Elektryzująca wiadomość!

7 czerwca 2004 zarządy firm APLIKOM 2001 oraz ACERI podpisały w Barcelonie umowę dotyczącą sprzedaży w Polsce przez APLIKOM 2001 oprogramowania Electrical Designer, przeznaczonego do projektowania elektrycznego.
Z wielką dumą informujemy, że dnia 7 czerwca 2004 zarządy firm APLIKOM 2001 oraz ACERI podpisały w Barcelonie umowę dotyczącą sprzedaży w Polsce przez APLIKOM 2001 oprogramowania Electrical Designer, przeznaczonego do projektowania elektrycznego. Electrical Designer jest oprogramowaniem nakładkowym do programów AutoCAD i AutoCAD LT. Jest to obecnie najbardziej zaawansowane oprogramowanie do projektowania elektrycznego przeznaczone dla użytkowników AutoCADa.

Firma ACERI od ponad 18 lata rozwija z ogromnym sukcesem linię Electrical Designer. Oprogramowanie to obecnie jest dostępne w 11 językach i znalazło użytkowników w ponad 40 krajach na świecie. W tym roku Electrical Designer jest już dostępny w Polsce.

Electrical Designer składa się z wielu modułów, które można łączyć ze sobą w celu uzyskania pożądanej funkcjonalności pakietu. Oprogramowanie przeznaczone jest dla projektantów elektryków i automatyków, firm produkujących szafy i panele sterownicze, firm zaangażowanych w projekty procesów i obiektów przemysłowych, producentów maszyn i urządzeń przemysłowych i wielu innych. Szczególną zaletą oprogramowania Electrical Designer jest to, że wykorzystuje program AutoCAD jako bazowy edytor graficzny, co oznacza pełną kompatybilność i wymianę danych z kontrahentami lub z innymi działami projektowymi firmy, wykorzystującymi światowy standard w projektowaniu jakim jest AutoCAD.