Menu

Fabian Stasiak – jedyny w Polsce specjalista z najwyższym tytułem Autodesk Inventor 2009 Certified Professional

Fabian Stasiak, ekspert z Aplikomu, specjalizujący się w oprogramowaniu i rozwiązaniach dla branży mechanicznej i konstrukcyjnej firmy Autodesk – jako jedyny w Polsce – uzyskał tytuł „Autodesk Inventor 2009 Certified Professional”.
Ten najwyższy w branży mechanicznej tytuł przyznawany jest przez Autodesk po zdaniu egzaminu przeprowadzanego według standardowej na całym świecie procedury testowej w języku angielskim. Uzyskany tytuł honorowany jest na całym świecie i jest potwierdzeniem najwyższej wiedzy, umiejętności i doświadczenia jakie zdobył posiadacz tytułu.Fabian Stasiak jest wieloletnim pracownikiem Aplikomu i kieruje zespołem rozwiązań dla branży Mechanicznej.

„Posiadanie w naszym zespole tak doświadczonych i utytułowanych specjalistów jak Fabian Stasiak jest powodem naszej dumy. Ważniejszy jest jednak fakt, że dla naszych klientów jest to gwarancją najwyższej jakości obsługi i podstawą optymalnie dobieranych rozwiązań i fachowego doradztwa. Lepiej też rozumiemy kluczowe procesy, które realizowane są w firmach klientów.” – mówi Agnieszka Marciniak, prezes Aplikom sp. z o.o.