Menu

Karnawał skanerów w Aplikomie

SZALONE SKANOWANIE WIELKOFORMATOWE

Wielkoformatowe mapy czy rysunki techniczne wymagają urządzenia, które szybko przeniesie dokumentację z wersji papierowej na elektroniczną. Niestety nie wszystkie spełniają rosnące oczekiwania klienta. Jak wybrać urządzenie najlepsze z najlepszych? Zapraszamy do poznania branżowych liderów, którzy swoje nowości zaprezentują na czwartkowym Karnawale Skanerów.

Spotkanie zaplanowano na 23 lutego 2017 r. w godzinach 10 – 14 w siedzibie firmy APLIKOM (ul. Nowe Sady 2, 94-102 Łódź).

WT36CL

WideTEK 36CL

Odświeżona oferta niemieckiej firmy Image Access przedstawia Skaner WideTEK 36 CL. Model wyposażono w najnowszej generacji czujniki CIS, które gwarantują jeszcze lepsze parametry niż u poprzednika – WideTEK 36 C.

Czy wiesz, że teraz w skanerze WideTEK 36 CL na szerokości 36 cali i rozdzielczości 600 dpi, można skanować z prędkością nawet 1,7 cala w przeliczeniu na sekundę?!

Colortrac SmartLF SC 42 c Xpress

Nowa generacja skanerów wielkoformatowych SmartLF SC wprowadziła wiele nowych funkcji, dzięki którym skanowanie jest szybsze i łatwiejsze.

Przy 200 dpi prędkość skanera Colortrac SC 42 c Xpress podwojono! Oznacza to, że dokument w 24 – bitowym kolorze zostanie zeskanowany z szybkością 12 cali na sekundę!

Samrt LF 42c

*Obawiają się Państwo synchronizacji urządzenia i jego obsługi w firmie?

Podczas czwartkowego Karnawału Skanerów przekonają się Państwo, jak łatwo nawigować skanerem... zdalnie! Wystarczy zsynchronizować urządzenie z komputerem, tabletem czy telefonem podłączonym do tej samej sieci Wi-Fi. Dzięki podłączeniu do struktury sieci skanowane dokumenty można wysłać w dowolne miejsce bądź zapisać w chmurze danych. Prawda, że proste?

Podczas Karnawału Skanerów poznają Państwo urządzenia jedynie o korzystnych opcjach gwarancyjnych. Gwarancja obejmuje wszystkie elementy sprzętu i zapewnia bezpłatne części zamienne. O jakiekolwiek awarie nie trzeba martwić się przez najbliższe 5 lat!

Jakimi skanerami jeszcze Państwa zaskoczymy na szalonym Karnawale Skanerów?

WT36
 

Skaner WideTEK 36

WT25
 

Skaner WideTEK 25

Smart Scan
 

Skaner Colortrac Smart Scan

Zainteresowało Państwa wydarzenie?
Zachęcamy do wypełnienia formularza i zarejestrowania się teraz!

Imię i nazwisko:
Stanowisko:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO

Jeżeli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu: tel. 42 288 16 00, e-mail: aplikom@aplikom.com.pl