Wyniki wyszukiwania

Wynik 1 - 3 z 3 łącznie
Standaryzacja wewnątrzfirmowa

Firmy produkujące wyroby przemysłowe nieustannie poszukują rozwiązań obniżających koszty i skracających czas dostarczenia wyrobu do klienta. Jednym z takich rozwiązań, które przybliża osiągnięcie tych celów jest wdrożenie standaryzacji wewnątrzfirmowej w obszarze projektowania wyrobów. Standaryzacja wewnątrzfirmowa to zoptymalizowane kosztowo rozwiązania techniczne bazujące na przyjętych w danej firmie zasadach projektowania, typoszeregach wymiarowych, dostępnych technologiach i materiałach. Standaryzacja wewnątrzfirmowa może dotyczyć każdego aspektu projektu. W obecnym świecie indywidualizacji i konieczności precyzyjnego dostosowania się do potrzeb klienta inteligentne zastosowanie standaryzowanych rozwiązań tak, aby nie utracić wymaganych cech indywidualizacji i spełnić oczekiwania klienta, może przynieść znaczące korzyści.
Konfiguracja systemu Autodesk Inventor

Oprogramowanie Autodesk Inventor jest dostarczane przez producenta jako wstępnie skonfigurowana instalacja jednostanowiskowa, zoptymalizowana pod kątem tworzenia dokumentacji rysunkowej zgodnie z ogólnymi wytycznymi przyjętymi na całym świecie, takimi jak DIN, GB, ISO, ANSI, JIS, BSI, GOST. Mimo że domyślna konfiguracja pozwala na szybkie rozpoczęcie pracy z programem, nie gwarantuje pełnej zgodności z indywidualnymi standardami Twojej firmy. Dlatego też, dostosowanie dokumentacji projektowej do wymagań Twojej firmy może wymagać czasochłonnej i ręcznej pracy za każdym razem.
Szkolenia dedykowane

Nie znalazłeś programu szkoleniowego, który odpowiada Twoim potrzebom? Omówimy z Tobą interesujące Cię zagadnienia i zdiagnozujemy poziom wiedzy. Zaproponujemy ścieżkę szkoleniowo-rozwojową dobraną do procesów zachodzących w Twojej organizacji i konkretnych grup użytkowników. U nas możesz również ćwiczyć na swoich projektach.