Menu

Kim jesteśmy?

 

Pomagamy naszym klientom realizować wyzwania obecnych czasów, wprowadzając ich
w nowoczesne technologie do projektowania oraz zarządzania procesami i zasobami.

 

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Arkance, należącej do Monnoyeur Group, który od 1906 roku wspiera firmy budowlane (począwszy od maszyn CAT, po zaawansowane systemy geolokacyjne i sterowania maszynami a teraz również BIM). Grupa Arkance ma przed sobą szczytny cel – przeprowadzenie polskich firm przez transformację cyfrową, która za sprawą min. technologii BIM i Industry 4.0 stała się wymaganiem już nie tylko dla dużych graczy i potężnych inwestycji, ale również wszystkich firm chcących zmniejszać koszty i stawać się bardziej konkurencyjnym na dynamicznym rynku.

Nasz zespół inżynierski liczy obecnie ponad 200 osób. Wspieramy firmy infrastrukturalne poprzez dedykowany portfel systemów: od studium wykonalności, analizy wariantów przebiegu, przez zintegrowane projektowanie w chmurze modeli wspierających wiele procesów organizacyjnych, kontrolę postępu realizacji, po późniejsze utrzymanie obiektu. Świadczymy również usługi dla branży kubaturowej – gdzie scentralizowane modelowanie uwzględniające wszystkie branże i wiele rodzajów formatów źródłowych jest kluczem do koordynacji. Mamy również szerokie portfolio rozwiązań dedykowanych branży produkcyjnej.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie – zarówno w kwestii produktów jak i usług, wszystkim stronom biorącym udział w procesie inwestycyjnym. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań dobranych na podstawie analizy potrzeb. Oferujemy szeroki zakres usług, od analizy i rekomendacji przez wdrożenie, po usługi wsparcia i utrzymania. Posiadamy najwyższy poziom partnerstwa Autodesk i Trimble dający nam dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań dedykowanych naszym klientom.

Wspieramy naszych klientów w optymalizacji wszystkich procesów zarówno projektowych jak i budowlanych czy produkcyjnych. Jako firma konsultingowa, świadczymy najwyższej jakości usługi oraz specjalizujemy się we wdrożeniach innowacyjnych rozwiązań m.in. AUTODESK i TRIMBLE oraz własnych. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania programowe i sprzętowe.