Menu

Kompleksowy projekt drogi w CGS Plateia

Cykl webinariów przedstawia kolejne etapy realizacji projektu drogowego, zarówno tworzonego od podstaw, jak i dróg modernizowanych. Poruszać będziemy najbardziej kluczowe zagadnienia projektowe, poczynając od projektu drogi w planie, poprzez tworzenie jej profilu podłużnego, aż po modelowanie konstrukcji na przekrojach.

Najbliższe webinarium

Podsumowanie cyklu webinariów

Czy wiesz, że projektowanie infrastruktury z programem Plateia jest naprawdę intuicyjne a jednocześnie daje wiele możliwości? Plateia to aplikacja zarówno na AutoCADa, Civila i BricsCADa. Może być licencjonowana w sposób wieczysty jak i czasowy. Masz także możliwość wyboru trzech wersji doskonale dopasowanych do Twoich potrzeb. W najbliższym szkoleniu dowiesz się jakie korzyści finansowe niesie wybór Platei jako podstawowego narzędzia do projektowania.

W trakcie spotkania zaprezentujemy:

 1. Wersje Platei dopasowane do potrzeb projektantów,
 2. Elastyczny system licencjonowania:
  • Licencja wieczysta oraz wersje czasowe
  • Licencje stanowiskowe lub sieciowe
  • Subskrypcja
 3. Elastyczne sposoby finansowania poszczególnych wersji.
 4. Podsumowanie funkcjonalności:
  • Projektowanie dróg
  • Modernizacje
  • Trajektoria ruchu
  • Model 3D/BIM
  • Ciekawostki

 

28.07.2020

13:00

 

 

Webinarium poprowadzi:

Paweł Lesiak - Absolwent Budownictwa na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako inżynier budowy. W Arkance Systems Poland odpowiedzialny za realizację usług dla branży budowlanej i infrastrukturalnej. Specjalizuje się w systemach CAD / BIM. Trener z wieloletnim doświadczeniem komputerowego wspomagania projektowania AutoCAD, Revit, CGS na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zapisz się na webinarium

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO

Kolejne webinaria z cyklu

Dostęp do nagrań z poprzednich webinariów

Na webinarium zobaczysz:
 • Analiza pliku tekstowego od geodety i podczytywanie go do projektu
 • Modyfikacja siatki trójkątów
 • Dodawanie punktów i linii nieciągłości