Menu

Konferencja Autoevent 2012

19-20 czerwca br. w Łodzi odbyła się coroczna największa i najbardziej merytoryczna Konferencja Przemysłu Motoryzacyjnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – AutoEvent 2012.

Dwudniowe spotkanie obfitowało w wykłady merytoryczne, rozmowy kooperacyjne B2B, wystawę branżową i pokaz samochodów z silnikami alternatywnymi.

Podczas konferencji wystąpił Fabian Stasiak (Dyrektor rozwoju rynku MCAD w firmie Aplikom) z referatem pt. „Innowacyjność procesu projektowego przy zastosowaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych firmy Autodesk”. Na naszym stoisku konsultacyjnym odpowiadaliśmy na wszystkie pytania związane z Cyfrowym Prototypowaniem przy użyciu oprogramowania Autodesk.

 

Konferencja Autoevent 2012Konferencja Autoevent 2012Konferencja Autoevent 2012
Konferencja Autoevent 2012Konferencja Autoevent 2012Konferencja Autoevent 2012

 

AutoEvent to wydarzenie rangi międzynarodowej i na stałe wpisane do kalendarza spotkań przedsiębiorców przemysłu motoryzacyjnego w Polsce jak i w Europie, co potwierdzają nie tylko opinie uczestników, ale również obecność zaproszonych gości.

AutoEvent to przede wszystkim: 

  • rozmowy B2B,
  • wystawa branżowa,
  • biznesowe kontakty,
  • spotkanie profesjonalistów z branży (Polska i Świat),
  • najnowsze strategie i trendy,a także gala i rozstrzygnięcie plebiscytów w branży Automotive (Inwestycja Roku 2011 i Menedżer Roku 2011).