Menu

Lafrentz Polska sp. z o.o.

LafrentzFirma Lafrentz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu od ponad 20 lat prowadzi działalność obejmującą:

  • usługi nadzoru obejmujące nadzór należytego wykonania inwestycji drogowych i mostowych,
  • usługi projektowe obejmujące sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych, materiałów przetargowych i kontraktowych oraz specyfikacji technicznych i kosztorysów dla inwestycji drogowych i mostowych,
  • usługi consultingowe w zakresie pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu, Inżyniera Rezydenta, Inspektora Nadzoru oraz Inwestora Zastępczego nad robotami drogowymi, mostowymi, ogólnobudowlanymi oraz z zakresu ochrony środowiska, finansowanymi ze środków budżetowych, Banku Światowego i funduszu Unii Europejskiej.

Ponieważ współpracujemy z wieloma kontrahentami, w naszej codziennej pracy jesteśmy zobowiązani korzystać z najnowocześniejszych technik oraz aktualnych wersji programów komputerowych.

Pragniemy serdecznie podziękować firmie Aplikom Sp. z o.o. za przeprowadzenie profesjonalnego audytu w naszej firmie i dopasowanie oprogramowania inżynierskiego do naszych potrzeb. Dzięki fachowcom z Aplikom wdrożyliśmy licencje czasowe aplikacji AutoCAD LT oraz AutoCAD Civil 3D, a także pakiety Autodesk Infrastructure Design Suite Premium.

Pragniemy zwrócić uwagę na ogromne zaangażowanie osób pracujących w Aplikom, które przyczyniły się do optymalizacji rozwiązań do projektowania CAD w Lafrentz Polska. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia z całą odpowiedzialnością polecamy takiego Partnera w biznesie.

mgr inż. Maciej Durski

Prezes Zarządu

Lafrentz Polska Sp. z o.o.

Poznań, 18.01.2016 r.