Menu

Leasing w Aplikom – atrakcyjna forma finansowania inwestycji w technologie IT.

Technologie informatyczne mają współcześnie ogromny wpływ na sukces prowadzonego biznesu. Firmy coraz częściej i szybciej muszą reagować na zachodzące zmiany technologiczne i rynkowe.

Aby umożliwić naszym Klientom korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań IT współpracujemy z największymi, zaufanymi firmami leasingowymi. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość finansowania kontraktów realizowanych u nas poprzez leasing. Dotyczy to zakupu zarówno potrzebnego sprzętu IT, jak i oprogramowania.

Nasi Klienci sięgają po leasing w sytuacji, gdy nie posiadają bądź nie chcą inwestować środków własnych, nie posiadają lub nie chcą naruszać zdolności kredytowej albo gdy, w ramach posiadanych środków chcą zwiększyć wielkość zamówienia.

9 najważniejszych korzyści z leasingu:

  1. Leasing zapewnia dostęp do najnowszych technologii i inwestowanie w rozwój Państwa firmy bez znaczącego angażowania własnych środków kapitałowych w nowoczesne, profesjonalne, często droższe narzędzia IT.
  2. Leasing umożliwia błyskawiczne podejmowanie decyzji inwestycyjnych i natychmiastowe reagowanie na sytuację rynkową.
  3. Leasing umożliwia szybkie rozpoczęcie użytkowania wybranych produktów (już po wpłacie pierwszej raty), które zwiększają operatywność firmy, generując dochody, które pokrywają koszt rat leasingowych.
  4. Leasing pozwala na elastyczne dopasowanie warunków spłaty poprzez dostosowanie terminów i wysokości opłat do specyfiki i możliwości finansowych firmy.
  5. Leasing to znacznie prostsze, szybsze i elastyczniejsze procedury niż w przypadku kredytu bankowego. Niezwykle istotne jest tutaj indywidualne podejście do każdego z klientów starających się leasing.
  6. Korzystanie z leasingu oznacza dla firm obniżenie wysokości zobowiązań podatkowych – opłaty leasingowe (w tym raty leasingowe, opłaty manipulacyjne) stanowią bowiem koszt uzyskania przychodu, zmniejszając podstawę opodatkowania.
  7. Istnieje możliwość wzięcia leasingu nawet na 100% wartości kontraktu.
  8. Leasing nie ogranicza możliwości korzystania z tradycyjnych form pozyskiwania środków na inwestycje, np. kredytu bankowego.
  9. Podatek VAT naliczany jest od poszczególnych opłat leasingowych z osobna, przez co nie ma konieczności płacenia go w całości na początku umowy, jak to ma miejsce w umowach sprzedaży ratalnej.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem oprogramowania i/lub sprzętu IT i możliwością sfinansowania go poprzez leasing, to prosimy o kontakt z nami. Nasi doradcy pomogą wybrać optymalna formę leasingu oraz przygotują ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Jesteśmy dostępni pod numerami telefonów: 42 288 16 00 lub 42 288 16 20

Aby ułatwić Państwu kontakt z nami udostępniamy specjalny formularz kontaktowy.

Wystarczy wysłać formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Imię (nazwisko mile widziane):
Telefon:
Adres e-mail:
Nazwa firmy (opcjonalna):
Wpisz pytanie/uwagi:

W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO