Autodesk AutoCAD Revit LT Suite

Autodesk AutoCAD Revit LT Suite to pakiet łączący dwa oprogramowania: Autodesk Revit LT do modelowania informacji o budynku (BIM), tworzenia wysokiej jakości projektów architektonicznych 3D wraz z dokumentacją oraz Autodesk AutoCAD LT, będący najpopularniejszym programem do tworzenia rysunków na płaszczyźnie 2D.

Pakiet oprogramowania pozwala architektom i projektantom na optymalizację swojej pracy projektowej dzięki intuicyjnym interfejsom oraz znanym już narzędziom.

BIM Infra Academy

Szkolenie: wskazówki i porady, jak wejść w erę BIM Infra

BIM Infra Academy

Szkolenie: wskazówki i porady, jak wejść w erę BIM Infra

EMEA Flash Promo tylko do 21 maja!

Ruszyła promocja 𝗘𝗠𝗘𝗔 𝗙𝗹𝗮𝘀𝗵 𝗣𝗿𝗼𝗺𝗼! Tylko do 21 maja br. możesz odebrać 15% rabatu na roczne i 3-letnie subskrypcje:

 • AutoCAD LT
 • LT for Mac
 • AutoCAD Revit LT Suite

Zapraszamy do kontaktu.

Autodesk Revit LT

Oprogramowanie Autodesk Revit LT pozwala na modelowanie informacji o budynku (BIM), tworzenie wysokiej jakości architektonicznych projektów 3D, dokumentację projektową oraz przejrzystą wizualizację. Narzędzia zawarte w Autodesk Revit LT zwiększają dokładność i wydajność pracy. Dzięki oprogramowaniu specjaliści w kilku krokach są w stanie ustandaryzować procesy w ramach projektu, automatyzować powtarzalne czynności i z większą łatwością kontrolować realizację dzięki tworzeniu harmonogramów.

Autodesk AutoCAD LT

Autodesk AutoCAD LT to najpopularniejsze i najbardziej precyzyjnie oprogramowanie do tworzenia rysunków na płaszczyźnie 2D i dokumentacji. Jest narzędziem milionów projektantów na całym świecie i pomaga w codziennej pracy doświadczonym oraz początkującym kreślarzom w rysunkach CAD, tworzeniu plików DWG oraz dzieleniu się własną pracą. Autodesk AutoCAD LT zawiera aplikację internetową oraz mobilną AutoCAD.

Product price
Additional options total:
Order total:

  Szkolenie

  Arkance Systems - autoryzowane centrum szkoleniowe - oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania naszych rozwiązań programowych. Dowiedz się więcej

  Usługi dodatkowe

  Wsparcie zarządzania zmianą, szkolenia, delegowanie ekspertów technicznych: szereg usług, które pomogą Ci w łatwym przyjęciu BIM. Usługi

Te rozwiązania mogą Cię również zainteresować:

𝗘𝗠𝗘𝗔 𝗙𝗹𝗮𝘀𝗵 𝗣𝗿𝗼𝗺𝗼 - 15%

Autodesk AutoCAD LT

Poznaj Autodesk AutoCAD LT – najpopularniejsze oprogramowanie do tworzenia rysunków na płaszczyźnie 2D oraz dokumentacji.

  Odkryj szkolenia Arkance Systems