Menu

Mawo-Projekt

attachmentFile (1)MAWO-PROJEKT, to firma, której profil działania obejmuje prace związane z przygotowaniem inwestycji, koordynacją procesu inwestycyjnego, nadzorami budowlanymi oraz projektowaniem. Głównie zajmujemy się wykonywaniem projektów dróg, sieci wodno-kanalizacyjnych, sieci energetycznych, telekomunikacyjnych, a także projektowanie obiektów budowlanych oraz organizacji ruchu.

Od wielu lat wykorzystujemy w naszej pracy oprogramowanie AutoCAD Civil 3D, które służy do tworzenia kompleksowych projektów dla wszystkich dziedzin, którymi się zajmujemy.

Pod koniec 2012 roku zainteresowaliśmy się programem PLATEIA, dedykowanym rozwiązaniem dla projektantów infrastruktury drogowej, które swoimi możliwościami rozszerza funkcjonalności i usprawnia pracę w AutoCAD. Po wcześniejszych konsultacjach techniczno-handlowych oraz prezentacjach przeprowadzonych przez pracowników firmy Aplikom zdecydowaliśmy się na zakup i wdrożenie tej aplikacji.

W ramach wdrożenia zostało przeprowadzone indywidualne, dedykowane szkolenie, w trakcie którego dowiedzieliśmy się jak optymalnie wykorzystywać zakupione narzędzie oraz nauczyliśmy się jeszcze lepiej i efektywniej pracować na posiadanych programach CAD.

Wdrożenie programu PLATEIA w naszej pracowni odbyło się szybko i sprawnie, a z samego rozwiązania jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ ułatwiło i znacząco przyspieszyło ono procesy projektowania infrastruktury drogowej.

Polecamy firmę Aplikom jako doświadczonego partnera biznesowego.
mgr inż. Wojciech Rudzki
Mawo-Projekt
Olsztyn
2013-10-24