Menu

Nasi na TechCamp 2004

Autodesk organizuje coroczne spotkanie szkoleniowe pod nazwą TechCamp.
W tym roku spotkanie odbyło się na w dn. 24-27 maja na terenie Disneyland Paris. Celem spotkania jest poszerzenie swojej wiedzy o oprogramowaniu firmy Autodesk. Na licznych zajęciach prowadzonych podczas TechCamp-u można było dowiedzieć się wiele o planach rozwoju oferty firmy Autodesk i zapoznać się z nowościami wprowadzanymi w kolejnych wersjach oprogramowania. Unikalną korzyścią płynącą z uczestnictwa w TechCampie jest możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami oprogramowania, specjalistami technicznymi oraz osobami odpowiedzialnymi za planowanie rozwoju. Na wielu zajęciach praktycznych można było samodzielnie sprawdzić działanie nowych wersji oprogramowania lub nauczyć się nowych technik, sztuczek i wymienić swoje opinie i doświadczenia z innymi uczestnikami zajęć z różnych krajów.

W tym roku Polskę reprezentowały tylko dwie firmy: TechData Polska – dystrybutor oprogramowania Autodesk oraz APLIKOM 2001.

TechCamp to doskonała okazja do tego aby podnieść swoje kwalifikacje na wyższy poziom. Coroczne uczestnictwo firmy APLIKOM 2001 w TechCamp ma na celu jeszcze lepsze przygotowywanie właściwych propozycji i rozwiązań dla naszych klientów oraz polepszenie obsługi technicznej użytkowników oprogramowania będących klientami APLIKOM 2001.