Menu

Nasi partnerzy

 

autodesk-logo-2013
Autodesk jest wiodącym światowym dostawcą oprogramowania i usług w branżach: mechanicznej, infrastrukturalnej, architektonicznej i budowlanej, mechanicznej, zarządzania infrastrukturą, mediów cyfrowych oraz bezprzewodowych usług danych cyfrowych. Dzięki rozwiązaniom Autodesk klienci mogą efektywniej tworzyć, zarządzać i współdzielić dane i zasoby cyfrowe.
CGS labs tworzy i udostępnia aplikacje inżynierskie wspierające projektowanie infrastruktury i AEC: Plateia, Ferrovia, AquaTerra oraz inne narzędzia dla inżynierów i architektów.
 studioarsStudioARS dostarcza rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie dla inżynierii lądowej, w tym oprogramowanie Urbano oraz Planeo.
hp-logo-2013
HP tworzy nowe rozwiązania technologiczne, które mają znaczący wpływ na życie ludzi, biznes i społeczeństwo. Jest producentem szerokiej gamy produktów: od serwerów, storage, macierzy, przez oprogramowanie, drukarki, komputery osobiste po telefony komórkowe.
LenovoLogo-250
Lenovo to obecnie największy światowy producent komputerów, jeden z czołowych sprzedawców smartfonów i lider także w świecie komputerów biznesowych. W portfolio firmy znajdziemy notebooki, ultrabooki a także bardzo wydajne stacje robocze przeznaczone do zadań profesjonalnych oraz całą gamę komputerów stacjonarnych w różnego typu obudowach.
canonCanon dostarcza pionierskie technologie obrazowania tj. konsumenckie i biznesowe produktów obrazowania w tym wiodącego sprzętu foto graficznego, drukarek, skanerów i lornetek, oraz zaawansowanej oferty aparatów cyfrowych i SLR. Oferuje szerokie portfolio rozwiązań druku i dokumentacji dla małych i średnich firm, dużych korporacji i rządów.
citrixŁącząc wirtualizację, zarządzanie mobilnością, networking oraz rozwiązania SaaS, Citrix może zapewnić firmom i ludziom nowe możliwości organizacji pracy. Rozwiązania Citrix zapewniają mobilność za pomocą bezpiecznych, mobilnych obszarów roboczych, które pozwalają na szybkie udostępnianie aplikacji, desktopów, danych i komunikacji z poziomu dowolnego urządzenia, przez dowolną sieć i chmurę.
oracleOracle to amerykański producent w pełni zintegrowanego stosu sprzętu i oprogramowania biznesowego, ORACLE STACK do szeroko rozumianej obsługi przedsiębiorstw, a w szczególności systemów zarządzania bazą danych. Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji.
grupa-nicom-250Nicom jest generalnym dystrybutorem w Polsce kompleksowych rozwiązań dla przemysłu firmy Vero Software: Edgecam, Radan oraz Workplan.
cadexpertCADExpert realizuje specjalistyczne usługi informatyczne dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Oferuje wysokiej jakości kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw i administracji terenowej oraz korporacji informatycznych. Główne dziedziny działalności firmy obejmują: systemy zarządzania, usługi wdrożeniowe GIS, lokalizacja oprogramowania, rozwiązania multimedialne oraz centrum szkoleniowe ATC Autodesk.
agrafNa ofertę AGRAFu składają się plotery tnące i drukujące, tablice interaktywne, tablety, piloty do głosowania i testów, skanery wielkoformatowe, digitizery i oprogramowanie dedykowane do pracy w branży grafiki reklamowej, rynku edukacyjnym i szkoleniowo-prezentacyjnym oraz do zastosowań inżynierskich (CAD, AEC, GIS, EDM/TDM)
techdataTech Data Polska funkcjonuje na rynku jako klasyczny dystrybutor produktów IT. Oferuje szerokie portfolio produktów m.in. drukarki, materiały eksploatacyjne, komponenty, peryferia, komputery, notebooki, serwery, oprogramowanie, sprzęt sieciowy, pamięci masowe oraz produkty CAD.
BTCBTC Sp. z o.o. jest polską firmą konsultingową specjalizującą się w przeprowadzaniu audytów sprzętu, legalności oprogramowania, wydruków, bezpieczeństwa oraz szeroko pojętym doradztwie w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania infrastrukturą IT. Firma jest producentem oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT „e-Audytor” – Produktu Roku 2008, oprogramowania służącego do zarządzania zasobami IT, ewidencji oprogramowania, audytów sprzętu komputerowego i inwentaryzacji zasobów informatycznych.
eflEuropejski Fundusz Leasingowy S.A. jest największą w Polsce instytucją finansową, oferującą leasing wszelkich środków trwałych. Od 2001 roku jest częścią międzynarodowej Grupy Credit Agricole, która znajduje się w światowej czołówce grup bankowych pod względem wielkości kapitału. Od kilkunastu lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Już ponad 180 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie.
grenkeGrenkeleasing jest partnerem dużej niemieckiej spółki giełdowej Grenkeleasing AG, będącej jedną z największych niezależnych niemieckich firm leasingujących środki trwałe, nie związaną z żadnym producentem lub bankiem. Grenkeleasing specjalizuje się w finansowaniu nowoczesnych technologii, w tym w szczególności, sprzętu komputerowego i kserograficznego, sprzętu medycznego oraz sprzętu telekomunikacyjnego.