Menu

NOW Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.

attachmentFile (1)Firma Aplikom jest jedną z pierwszych i od początku jedną z wiodących firm działających na polskim rynku profesjonalnych programów i sprzętu komputerowego. Poza pełnieniem funkcji przedstawiciela producentów, dostawcy programów i sprzętu komputerowego firma Aplikom zapewnia serwis i prowadzi szkolenia podnoszące umiejętności posługiwania się programem.
Z powyższych względów firma Aplikom jest od dawna głównym dostawcą i partnerem programów oraz sprzętu komputerowego dla NOW Biura Architektonicznego.
W ostatnim roku w ramach odnawiania sprzętu zakupiliśmy w Aplikomie 10 kompletnych stacji komputerowych wraz z oprogramowaniem firmy Autodesk.
Firma Aplikom, jak zwykle, wywiązała się terminowo i jakościowo ze złożonych zamówień po uprzednio racjonalnie wynegocjonowanych cenach.
Wierzymy w niezawodność serwisu jaki gwarantuje firma Aplikom, choć do tej pory nie mieliśmy okazji z niego korzystać ze względu na wysoką jakość dostarczonych produktów.
Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia, zarząd NOW jest zdecydowany przewidywane zakupy programów i sprzętu komputerowego dokonywać w Aplikomie.

Andrzej Owczarek
Prezes
NOW Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.
Łódź
2006-12-06