0
Pracowników
0
Inżynierów aplikacyjnych
0
Liczba godzin szkoleniowych w roku

Arkance Systems

O Arkance Systems

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Arkance, należącej do Monnoyeur Group, która od 1906 roku wspiera firmy budowlane (począwszy od maszyn CAT, po zaawansowane systemy geolokacyjne i sterowania maszynami a teraz również BIM).

Mamy przed sobą szczytny cel – przeprowadzenie polskich firm przez transformację cyfrową, która za sprawą min. technologii BIM i Industry 4.0 stała się wymaganiem już nie tylko dla dużych graczy i potężnych inwestycji, ale również wszystkich firm chcących zmniejszać koszty i stawać się bardziej konkurencyjnym na dynamicznym rynku.

Jako Arkance Systems koncentrujemy się na dostarczaniu kompletnego oprogramowania i aplikacji dla wszystkich faz cyklu życia projektu budowlanego. Arkance Systems liczy obecnie 470 pracowników, w tym ponad 250 inżynierów aplikacyjnych, obsługuje 70 000 użytkowników poprzez europejską sieć we Francji, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Polsce, Finlandii, Czechach i na Słowacji oraz na Węgrzech i będzie kontynuować inwestycje w ramach rozwoju strategicznego. Nasi eksperci są na czele wszystkich tematów dotyczących m.in. tematyki BIM, cyfrowego bliźniaka, przemysłu 4.0 oraz IoT.

Arkance Systems jest resellerem AUTODESK® i TRIMBLE. Posiadamy najwyższy poziom partnerstwa:

    • Autodesk® Platinum Partner
    • TRIMBLE AUTHORIZED CHANNEL PARTNER

potwierdzający profesjonalny poziom realizowanych usług.

Arkance

O Arkance 

Misją firmy Arkance jest wspieranie klientów w procesie transformacji cyfrowej za pomocą europejskiej sieci ekspertów. Zatrudniamy 650 pracowników w 4 działach – ARKANCE SYSTEMS, ARKANCE OPTIMUM, ALLTERRA i SITECH – grupa współpracuje z globalnymi liderami, w szczególności z AUTODESK & TRIMBLE w celu dystrybucji i wdrażania rozwiązań mających na celu optymalizację wszystkich faz cyklu życia projektu budowlanego lub przemysłowego, od biura po działalność operacyjną.