AEC Business Development Specialist – Rozwiązania IT dla budownictwa i infrastruktury

W Arkance Systems Poland łączymy wartości rodzinnej firmy z możliwościami jakie daje nam przynależność do międzynarodowej Grupy Monnoyeur, będącej jednym z liderów na europejskim rynku.

Czym się zajmujemy? Pomagamy naszym klientom realizować wyzwania obecnych czasów, wprowadzając ich w nowoczesne technologie do projektowania, zarządzania procesami i zasobami w budownictwie oraz przemyśle. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają w cyfryzacji każdego etapu inwestycji: od fazy projektowania, przez realizację, po utrzymanie.

Specjalizujemy się we wdrożeniach innowacyjnych rozwiązań m.in. Autodesk i Trimble oraz rozwiązaniach stworzonych na potrzeby naszych klientów. Posiadamy najwyższy poziom partnerstwa z firmami Autodesk i Trimble, potwierdzający naszą wiedzę i doświadczenie:

  • Autodesk® Platinum Partner
  • Trimble Authorized Channel Partner

Łódź, Warszawa

umowa o pracę

pełen etat

specjalista

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż rozwiązań dla cyfryzacji budownictwa i infrastruktury (BIM), w tym: konsultacji, szkoleń i innych usług oraz oprogramowania
  • Działania handlowo-wizerunkowe w różnych kanałach komunikacyjnych, w tym w kanałach social media
  • Budowanie świadomości klientów na temat nowych rozwiązań i produktów
  • Monitorowanie rynku: nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami a zwłaszcza kadrą zarządczą
  • Pozyskiwanie i analiza potrzeb klientów
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji i negocjacji
  • Stałe aktualizowanie wiedzy, w ramach rozwiązań i technologii oferowanych przez firmę

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w sprzedaży (preferowane IT dla budownictwa i przemysłu, ale chętnie poznamy inne ciekawe doświadczenia)
  • Charyzma i wyróżniająca się osobowość (personal brand)
  • Co najmniej podstawowa wiedza na temat rozwiązań IT dla budownictwa (CAD, BIM, PPM, DMS)
  • Samodzielność i kreatywność
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne – łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją terminów
  • Aspiracje podnoszenia wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii
  • Co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego i gotowość do udziału w szkoleniach
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży

Co oferujemy

  • Partnerskie środowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy w tym samochód służbowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie

Benefity

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

ubezpieczenie na życie