Specjalista ds. BIM (specjalność obiekty Inżynieryjno-techniczne)

W Arkance Systems Poland łączymy wartości rodzinnej firmy z możliwościami jakie daje nam przynależność do międzynarodowej Grupy Monnoyeur, będącej jednym z liderów na europejskim rynku.

Czym się zajmujemy? Pomagamy naszym klientom realizować wyzwania obecnych czasów, wprowadzając ich w nowoczesne technologie do projektowania, zarządzania procesami i zasobami w budownictwie oraz przemyśle. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają w cyfryzacji każdego etapu inwestycji: od fazy projektowania, przez realizację, po utrzymanie.

Specjalizujemy się we wdrożeniach innowacyjnych rozwiązań m.in. Autodesk i Trimble oraz rozwiązaniach stworzonych na potrzeby naszych klientów. Posiadamy najwyższy poziom partnerstwa z firmami Autodesk i Trimble, potwierdzający naszą wiedzę i doświadczenie:

  • Autodesk® Platinum Partner
  • Trimble Authorized Channel Partner

Łódź, Warszawa

umowa o pracę

pełen etat

specjalista

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wdrożenia oprogramowania klasy BIM po stronie klientów;
  • Demonstracja i prezentacja rozwiązań BIM u klientów;
  • Przygotowywanie materiałów treningowych oraz przeprowadzanie szkoleń dla nowych użytkowników;
  • Prowadzenie wsparcia technicznego w zakresie stosowania oprogramowania;
  • Raportowanie na potrzeby grupy;
  • Udział w procesie rozwoju oprogramowania oraz dodatków do oprogramowania;
  • Wsparcie klientów z regionów działań Arkance Systems w zakresie wdrożeń, modelowania oraz konsultacji.

Nasze wymagania

  • 3 – 10 lat doświadczenia w branży projektowej obiektów inżynieryjno-technicznych (mosty, wiadukty, obiekty inżynieryjne itp.)
  • Doświadczenie (min 2 lata) w pracy z technologią BIM na stanowiskach związanych ze sporządzaniem modeli, dokumentacji, symulacji, szkoleniami oraz wsparciem technicznym związanym z oprogramowaniem klasy BIM dla branżystów.
  • Znajomość oprogramowania BIM (np. Revit, SOFiSTiK, Navisworks Manage i pokrewne).
  • Mile widziana dobra znajomość AutoCAD, Dynamo czy narzędzi chmurowych (np. Autodesk Docs, Project Wise).
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.
  • Otwartość na nowe rozwiązania dla inżynierów branżowych;
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego lub niemieckiego.

Co oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (zadaniowy oraz roczny).
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w środowisku międzynarodowym, w zgranym i sympatycznym zespole.
  • Rozliczanie w systemie zadaniowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego:
  • zaawansowane szkolenia u producentów rozwiązań (Autodesk, Trimble, AGACAD i inni);
  • szkolenia językowe (angielski, francuski, niemiecki lub inne zależnie od potrzeb i preferencji);
  • szkolenia miękkie;
  • indywidualny plan rozwoju (dopracowany wspólnie z przełożonym);
  • Dobre warunki pracy: dobrze wyposażone biura w centrach miast, oddziały grupy w całej Polsce.
  • Wyjazdy integracyjne.
  • Udział w konferencjach (zgodnie z zainteresowaniami pracownika).

Benefity

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

ubezpieczenie na życie