Menu

Oprogramowanie

Factory Design Utilities to rozwiązanie przygotowane do tworzenia oraz optymalizacji planów zakładów produkcyjnych, umożliwiające projektowanie i prezentację najbardziej optymalnego planu, dzięki stworzeniu cyfrowego modelu.

Czytaj dalej

Vault to oprogramowanie do zarządzania danymi. Ułatwia współpracę zespołów projektowych, inżynieryjnych i działów wytwarzania w zakresie ponownego zastosowania danych projektowych, a także współpracy oraz udostępniania informacji o cyfrowych prototypach.

Czytaj dalej

Autodesk Product Design Collection to zestaw najważniejszych programów do projektowania produktowego i przemysłowego, pomocnych w kreowaniu nowej rzeczywistości, w bardzo przystępnej cenie.

Czytaj dalej

Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection to zestaw najważniejszych programów do projektowania architektury, infrastruktury oraz budownictwa, pomocnych w kreowaniu nowej rzeczywistości, w bardzo przystępnej cenie. Kolekcja nie tylko udostępnia szeroki wachlarz oprogramowania, ale pozwala subskrybentom decydować czy chcą korzystać ze wszystkich programów czy tylko z wybranych.

Czytaj dalej

Autodesk Civil 3D to idealny i kompletny program CAD do projektowania dróg, ulic, parkingów, infrastruktury podziemnej, melioracji, urbanistyki czy geodezji. Posiada przyjazny interfejs i zbiór szablonów i stylów obiektów zgodnych z polskimi standardami.

Czytaj dalej

Autodesk AutoCAD jest wszystkim, czego potrzebujesz do opracowywania, wizualizacji, dokumentowania i udostępniania swoich twórczych pomysłów. Łączy znane Ci polecenia z uaktualnionym środowiskiem projektowym.

Czytaj dalej

AutoCAD Map 3D służy do tworzenia, aktualizacji, prezentacji oraz analizy map. Oparty jest na najnowszej wersji AutoCAD i zawiera wiele narzędzi przyspieszających pracę z mapami i danymi opisowymi z nimi związanymi.

Czytaj dalej

AutoCAD LT służy do profesjonalnego kreślenia i detalowania 2D. Tworzenie i edytowanie dokładnych rysunków 2D w oryginalnym formacie plików DWG zapewnia stabilność i kompatybilność podczas komunikacji z klientami i współpracownikami.

Czytaj dalej

Autodesk Inventor to profesjonalny system CAD przeznaczony do projektowania 3D dla branży elektromaszynowej, który pozwala na stworzenie modelu 3D, a następnie wygenerowania na podstawie modelu rysunków złożeniowych, wykonawczych, eksplodujących, ofertowych, poglądowych i innych.

Czytaj dalej

Inventor HSM to kompletny pakiet CAD/CAM pozwalający na zaprojektowanie i następnie wytworzenie zaprojektowanego detalu na obrabiarkach CNC.

Czytaj dalej

Oprogramowanie AutoCAD Utility Design przeznaczone do projektowania sieci energetycznych w oparciu o model, jest rozwiązaniem łączącym projektowanie i dokumentowanie z możliwością wykonywania analiz.

Czytaj dalej

Autodesk Inventor LT zapewnia możliwości projektowania trójwymiarowego odpowiadające możliwościom programu Autodesk Inventor 3D CAD. Inventor LT to praktyczny i opłacalny sposób na wprowadzenie trójwymiarowego modelowania części do procedur kreślenia dwuwymiarowego.

Czytaj dalej

Vehicle Tracking pozwala sprawdzić trajektorię pojazdów, ocenić ruch pojazdów oraz oszacować potrzebne miejsce do bezpiecznego wykonania manewrów na skrzyżowaniach, placach, parkingach, garażach, itp.

Czytaj dalej

Autodesk Revit LT to tańsza wersja Revit Architecture, która dostarcza architektom, narzędzi, które ułatwią rozpoczęcie pracy wykorzystującej potencjał BIM. Pozwala na efektywną pracę w środowisku 3D – zapewnia możliwości modelowania 3D i tworzenia dokładniejszych oraz lepszych projektów i dokumentacji.

Czytaj dalej

AutoCAD Raster Design pozwala zwiększyć wartość skanowanych rysunków, map, fotografii lotniczych, obrazów satelitarnych i cyfrowych modeli terenu i udostępnia zaawansowane narzędzia do przekształcania formatu rastrowego na format wektorowy, edycji obrazów rastrowych i przygotowania danych.

Czytaj dalej

3ds Max umożliwia architektom, projektantom, inżynierom i specjalistom ds. wizualizacji wydajne oraz zintegrowane modelowanie, animację, renderowanie i compositing 3D.

Czytaj dalej

Pakiet AutoCAD Inventor LT Suite zawiera AutoCAD LT oraz Inventor LT i pozwala rozszerzyć funkcjonalność AutoCAD LT o możliwość modelowania części w 3D oraz o dedykowane narzędzia mechaniczne.

Czytaj dalej

Ten doskonały i atrakcyjny cenowo pakiet dla architektów, projektantów zawiera Revit LT oraz AutoCAD LT, które pozwalają na kreślenie i detalowanie w 2D oraz modelowanie i wizualizację w 3D.

Czytaj dalej

Urbano to nowoczesne, elastyczne i dedykowane rozwiązanie do tworzenia projektów dedykowane projektantom zewnętrznych sieci wodociągowo-kanalizacyjnych.

Czytaj dalej

Z programem Navisworks usprawnisz koordynację i komunikację. Program pozwala połączyć w jedną całość dane o projekcie, co ułatwia jego wszechstronną weryfikację. Pozwala on członkom zespołów wydajnie udostępniać, łączyć, przeglądać i dopracowywać szczegółowe trójwymiarowe modele projektowe w dowolnym rozmiarze i formacie. Stanowi tym samym podstawę przepływu zadań podczas tworzenia modelu informacji o budynku (BIM).

Czytaj dalej

Load more