Autodesk AutoCAD

Za darmo!

Poznaj Autodesk AutoCAD – najpopularniejszy program do projektowania dowolnych obiektów na płaszczyźnie 2D i tworzenia modeli 3D.

Product price
Additional options total:
Order total:

  Szkolenie

  Arkance Systems - autoryzowane centrum szkoleniowe - oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania naszych rozwiązań programowych. Dowiedz się więcej

  Usługi dodatkowe

  Wsparcie zarządzania zmianą, szkolenia, delegowanie ekspertów technicznych: szereg usług, które pomogą Ci w łatwym przyjęciu BIM. Usługi

Opis

Autodesk AutoCAD

Autodesk AutoCAD to wiodące i obecnie najpopularniejsze oprogramowanie do projektowania komputerowego CAD. Rozwiązanie umożliwia projektowanie dowolnych obiektów, zaś obecnie jest dostępne z zestawem narzędzi pozwalającymi zaoszczędzić czas i podnieść efektywność codziennej pracy. Aktualnie Autodesk AutoCAD jest dostępny z aplikacjami – internetową i mobilną.

Dzięki oprogramowaniu Autodesk AutoCAD architekci, inżynierowie oraz specjaliści branży budowniczej mogą szkicować, opisywać oraz projektować rysunki na płaszczyźnie 2D oraz tworzyć modele 3D z wykorzystaniem brył, powierzchni i siatek, a także automatyzować powtarzalne zadania i dostosowywać projekty dzięki aplikacjom oraz interfejsowi API.

Autodesk AutoCAD

Seria warsztatów:

Jak usprawnić proces inwestycyjny w budownictwie kubaturowym?

Seria warsztatów:

Jak usprawnić proces inwestycyjny w budownictwie kubaturowym?

Autodesk AutoCAD

Autodesk AutoCAD to wiodące i obecnie najpopularniejsze oprogramowanie do projektowania komputerowego CAD. Rozwiązanie umożliwia projektowanie dowolnych obiektów na płaszczyźnie 2D oraz tworzenie modeli 3D, zaś obecnie jest dostępne z zestawem narzędzi pozwalającymi zaoszczędzić czas i podnieść efektywność codziennej pracy. Obecnie Autodesk AutoCAD jest dostępny z aplikacjami – internetową i mobilną.

 

Jakie korzyści i możliwości oferuje Autodesk AutoCAD?

 1. Szkicowanie, opisywanie i projektowanie na płaszczyźnie 2D oraz tworzenie modeli 3D z wykorzystaniem brył, powierzchni i siatek.
 2. Automatyzacja powtarzalnych zadań, tj. porównywanie rysunków, dodawanie bloków czy tworzenie zestawień.
 3. Możliwość dostosowania pracy dzięki aplikacjom i interfejsowi API.
 4. Wykorzystanie specjalistycznych funkcji do projektowania architektonicznego, instalacji elektrycznych, elementów mechanicznych, instalacji MEP, tworzenia map 3D, przekształcania grafiki rastrowej oraz do projektowania 3D procesów technologicznych. To w efekcie pozwala na:
  • automatyzację przy tworzeniu rzutów kondygnacji, przekrojów i elewacji
  • szybkie rysowanie instalacji rurowych, kanałów i obwodów (dzięki bibliotekom części)
  • automatyczne generowane opisów, warstw, list, tabel czy zestawień
  • wykorzystanie opartego na regułach procesu projektowego w celu kontroli zachowania standardów branżowych i wiele więcej
 5. Praca, przeglądanie, edytowanie i tworzenie rysunków z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie dzięki aplikacjom mobilnym oraz internetowym.

  Szkolenie

  Arkance Systems - autoryzowane centrum szkoleniowe - oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania naszych rozwiązań programowych. Dowiedz się więcej

  Usługi dodatkowe

  Wsparcie zarządzania zmianą, szkolenia, delegowanie ekspertów technicznych: szereg usług, które pomogą Ci w łatwym przyjęciu BIM. Usługi

Poznaj siedem zestawów narzędzi w ramach Autodesk AutoCAD, które pozwolą Ci znacznie zwiększyć wydajność pracy.

Zestaw narzędzi Architecture

Zestaw zawiera ponad 8500 komponentów architektonicznych (m.in. bloki wielopoziomowe), proste umieszczanie ścian, drzwi i okien w modelach, które odpowiadają obiektom budowlanym, a także automatyczne generowanie rzutów kondygnacji, elewacji, przekrojów i siatek sufitu podwieszonego. AutoCAD Architecture pozwala zwiększyć wydajność projektowania architektury i kreślenia, dzięki zastosowaniu funkcji, które pozwalają oszczędzić czas i automatyzują zadania.

Zestaw narzędzi Mechanical

Zestaw pozwala na dostęp do biblioteki znormalizowanych części, narzędzi i materiałów niestandardowych, automatyzację zadań oraz dostosowywanie właściwości typów obiektów oraz tworzenie ich na warstwach niestandardowych. AutoCAD Mechanical daje dostęp do ponad 700 000 znormalizowanych części i elementów i wiele więcej!

Zestaw narzędzi Map 3D

Z zestawem narzędzi Map 3D dostajesz bezpośredni dostęp do danych przestrzennych (technologia Feature Data Objects), możliwość edycji danych geoprzestrzennych, a także zarządzanie systemami infrastruktury wykorzystując korporacyjne modele branżowe. Zoptymalizuj swoją pracę i zaoszczędź czas podczas wykonywania zadań projektowych.

Zestaw narzędzi MEP

Zestaw narzędzi MEP daje dostęp do rozbudowanej biblioteki, która zawiera ponad 10 500 inteligentnych obiektów MEP. Zestaw pozwala również na optymalizację zadań procesu projektowego oraz automatyczną aktualizację rysunków, arkuszy oraz zestawień. Zestaw pomaga projektować instalację HVAC oraz systemów budynków.

Zestaw narzędzi Electrical

Zestaw ułatwi tworzenie, modyfikację i dokumentowanie elektrycznych systemów sterowania. AutoCAD Electrical daje dostęp do ponad 65 000 inteligentnych symboli elektrycznych, automatyczne tworzenie oraz aktualizowanie niestandardowych raportów oraz automatyzację numeracji przewodów i generowania oznaczeń komponentów.

Zestaw narzędzi Plant 3D

AutoCAD Plant 3D umożliwia tworzenie i edycję schematów orurowania i oprzyrządowania, w tym modele 3D, a dodatkowo pozwala wyodrębnić rysunki ortogonalne i izometryczne instalacji rurowych. Zestaw zapewnia współpracę w chmurowym środowisku danych, automatyczne tworzenie rysunków izometrycznych rur bezpośrednio z modelu 3D oraz pozwala przyspieszyć i automatyzować kreślenie instalacji rurowych i modelowania 3D.

Zestaw narzędzi Raster Design

AutoCAD Raster Design dołączony do programu AutoCAD umożliwia korzystanie z narzędzi do konwersji grafiki rastrowej oraz edytowanie rysunków i przekształcanie obrazów rastrowych w obiekty DWG. Zestaw pozwala na edycję i czyszczenie obrazów, manipulację elementem rastrowym, a także daje dostęp do narzędzi do wektoryzacji.

Te rozwiązania mogą Cię również zainteresować:

  Odkryj szkolenia Arkance Systems

   

  Dodatkowe informacje

  Filtrowanie według produktów

  AutoCAD, AutoCAD LT, BIM360

  Filtrowanie według marki

  Autodesk

  Filtrowanie według zawodu

  Architekci, Inżynierowie, Kierownicy robót, Menadżer, Osoby decyzyjne

  Filtrowanie według rozwiązania

  Architektura, Bilans i synteza, BIM dla budynków i architektury, BIM dla infrastruktury, Bliźniaki cyfrowe / IoT, Koleje, Routes, Rozwiązania wspomagające współpracę, Sieć, Warsztaty połączone

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Opublikuj komentarz