Autodesk AutoCAD

Autodesk AutoCAD to wiodące i obecnie najpopularniejsze oprogramowanie do projektowania komputerowego CAD. Rozwiązanie umożliwia projektowanie dowolnych obiektów, zaś obecnie jest dostępne z zestawem narzędzi pozwalającymi zaoszczędzić czas i podnieść efektywność codziennej pracy. Aktualnie Autodesk AutoCAD jest dostępny z aplikacjami – internetową i mobilną.

Dzięki oprogramowaniu Autodesk AutoCAD architekci, inżynierowie oraz specjaliści branży budowniczej mogą szkicować, opisywać oraz projektować rysunki na płaszczyźnie 2D oraz tworzyć modele 3D z wykorzystaniem brył, powierzchni i siatek, a także automatyzować powtarzalne zadania i dostosowywać projekty dzięki aplikacjom oraz interfejsowi API.

BIM Infra Academy

Szkolenie: wskazówki i porady, jak wejść w erę BIM Infra

BIM Infra Academy

Szkolenie: wskazówki i porady, jak wejść w erę BIM Infra

Autodesk AutoCAD

Autodesk AutoCAD to wiodące i obecnie najpopularniejsze oprogramowanie do projektowania komputerowego CAD. Rozwiązanie umożliwia projektowanie dowolnych obiektów na płaszczyźnie 2D oraz tworzenie modeli 3D, zaś obecnie jest dostępne z zestawem narzędzi pozwalającymi zaoszczędzić czas i podnieść efektywność codziennej pracy. Obecnie Autodesk AutoCAD jest dostępny z aplikacjami – internetową i mobilną.

 

Jakie korzyści i możliwości oferuje Autodesk AutoCAD?

 1. Szkicowanie, opisywanie i projektowanie na płaszczyźnie 2D oraz tworzenie modeli 3D z wykorzystaniem brył, powierzchni i siatek.
 2. Automatyzacja powtarzalnych zadań, tj. porównywanie rysunków, dodawanie bloków czy tworzenie zestawień.
 3. Możliwość dostosowania pracy dzięki aplikacjom i interfejsowi API.
 4. Wykorzystanie specjalistycznych funkcji do projektowania architektonicznego, instalacji elektrycznych, elementów mechanicznych, instalacji MEP, tworzenia map 3D, przekształcania grafiki rastrowej oraz do projektowania 3D procesów technologicznych. To w efekcie pozwala na:
  • automatyzację przy tworzeniu rzutów kondygnacji, przekrojów i elewacji
  • szybkie rysowanie instalacji rurowych, kanałów i obwodów (dzięki bibliotekom części)
  • automatyczne generowane opisów, warstw, list, tabel czy zestawień
  • wykorzystanie opartego na regułach procesu projektowego w celu kontroli zachowania standardów branżowych i wiele więcej
 5. Praca, przeglądanie, edytowanie i tworzenie rysunków z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie dzięki aplikacjom mobilnym oraz internetowym.
Product price
Additional options total:
Order total:

  Szkolenie

  Arkance Systems - autoryzowane centrum szkoleniowe - oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania naszych rozwiązań programowych. Dowiedz się więcej

  Usługi dodatkowe

  Wsparcie zarządzania zmianą, szkolenia, delegowanie ekspertów technicznych: szereg usług, które pomogą Ci w łatwym przyjęciu BIM. Usługi

Te rozwiązania mogą Cię również zainteresować:

  Odkryj szkolenia Arkance Systems