Autodesk BIM Collaborate + Pro

Za darmo!

Poznaj Autodesk BIM Collaborate + Pro – narzędzie, które pozwoli Ci szybciej tworzyć lepsze projekty, dzięki zaawansowanej współpracy projektowej.

Product price
Additional options total:
Order total:

  Szkolenie

  Arkance Systems - autoryzowane centrum szkoleniowe - oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania naszych rozwiązań programowych. Dowiedz się więcej

  Usługi dodatkowe

  Wsparcie zarządzania zmianą, szkolenia, delegowanie ekspertów technicznych: szereg usług, które pomogą Ci w łatwym przyjęciu BIM. Usługi

Opis

Autodesk BIM Collaborate + Pro

Autodesk BIM Collaborate to narzędzie, które pozwoli Ci szybciej tworzyć lepsze projekty, dzięki zaawansowanej współpracy projektowej. Program został stworzony z myślą o osobach, które weryfikują projekty, ale nie korzystają z narzędzi do ich tworzenia. Ta aplikacja chmurowa działa bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

Doświadcz inteligentnego współautorstwa w zespołach projektowych przy użyciu wiodących narzędzi takich jak Autodesk Revit, Autodesk Civil 3D i Autodesk AutoCAD Plant 3D.

BIM Collaborate

Seria warsztatów:

Jak usprawnić proces inwestycyjny w budownictwie kubaturowym?

Seria warsztatów:

Jak usprawnić proces inwestycyjny w budownictwie kubaturowym?

Współpraca w dowolnym miejscu i czasie

Program Autodesk BIM Collaborate, stworzony z myślą o osobach zajmujących się weryfikacją i koordynacją projektów, zapewnia wgląd w bieżące prace projektowe w programach Civil 3D, Revit i AutoCAD Plant 3D bez konieczności znajomości i dostępu do tych narzędzi.

Bądź na bieżąco ze zmianami w projekcie

Uruchom wykrywanie kolizji, zarządzaj współpracą w zespole, śledź rozwiązywanie problemów i osiągaj lepsze wyniki dzięki kontroli projektu i zaawansowanej analityce.

Efektywne zarządzanie danymi

Scentralizuj, zorganizuj i uporządkuj zarządzanie danymi projektowymi w bezpiecznym wspólnym środowisku danych, aby zmniejszyć silosy  i zapewnić zespołom dostęp do jednakowych bieżących informacji.

 

BIM Collaborate

Przeglądaj projekty, zarządzaj współpracą i koordynuj projekty na jednej platformie

Ogólnodostępne dane projektowe

Łatwo przeglądaj projekty w przeglądarce internetowej, identyfikując i przypisując problemy do projektów w celu ich szybkiego rozwiązania bez otwierania programów Revit, Civil 3D lub Plant 3D. Autodesk BIM Collaborate zapewnia szeroką bazę obsługiwanych plików, obejmującą ponad 50 rozszerzeń, w tym MS Office 365, RVT, C3D, DWG, IFC i inne typy plików Autodesk.

Skuteczna kontrola dostępu

Zarządzaj zespołami, projektami i kontami w jednym miejscu. Zabezpieczony dostęp do istotnych danych z automatyczną kontrolą pozwala utrzymać zespoły w gotowości.

Harmonogram projektu

Uzyskaj łatwy dostęp do dat i zawartości współdzielonych pakietów projektowych, przy zarządzaniu wymianą danych w projektach wielodyscyplinarnych.

Istotne spostrzeżenia dotyczące projektu

Śledź wspólne problemy w całym procesie współtworzenia projektu, wykorzystując moc własnych danych projektowych, aby poprawić planowanie i przewidywalność.

Zaawansowana analityka zmian

Analizuj jak zmiany w różnych dyscyplinach wpływają na planowaną pracę, przeglądając dowolną kombinację modeli w widoku 2D lub 3D.

Automatyczne wykrywanie kolizji

Udostępniaj modele, aby automatycznie wykryć kolizje. Wyświetl wyniki, identyfikując kolizje i grupując je w celu nadania priorytetu pracy.

  Szkolenie

  Arkance Systems - autoryzowane centrum szkoleniowe - oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania naszych rozwiązań programowych. Dowiedz się więcej

  Usługi dodatkowe

  Wsparcie zarządzania zmianą, szkolenia, delegowanie ekspertów technicznych: szereg usług, które pomogą Ci w łatwym przyjęciu BIM. Usługi

Autodesk BIM Collaborate Pro

Wersja Pro zawiera wszystkie funkcjonalności klasycznej wersji rozszerzając ją o 3 dodatkowe funkcje.

Współdzielenie pracy w chmurze Revit

Skorzystaj z współdzielenia prac w chmurze, co pozwoli uzyskać szybsze i płynniejsze współtworzenie w programie Revit. Korzystaj z danych BIM, by zwiększyć efektywność projektu na dalszych etapach.

Współpraca dla Plant 3D

Bezpieczny dostęp do plików AutoCAD Plant 3D dla różnych zespołów projektowych zapewnia zachowanie zgodności z wymogami w opartym na chmurze wspólnym środowisku danych.

Współpraca dla Civil 3D

Bezpiecznie współpracuj nad plikami Civil 3D, skrótami do danych i odnośnikami zewnętrznymi w jednej lokalizacji, z łatwym przeglądaniem i weryfikacją projektów w przeglądarce internetowej.

BIM Collaborate Pro

Te rozwiązania mogą Cię również zainteresować:

  Odkryj szkolenia Arkance Systems

   

  Dodatkowe informacje

  Filtrowanie według produktów

  AEC Collection, BIM360

  Filtrowanie według marki

  Autodesk

  Filtrowanie według zawodu

  Architekci, Inżynierowie, Kierownicy robót, Menadżer, Osoby decyzyjne

  Filtrowanie według rozwiązania

  Architektura, Bilans i synteza, BIM dla budynków i architektury, BIM dla infrastruktury, Bliźniaki cyfrowe / IoT, Koleje, Routes, Rozwiązania wspomagające współpracę, Sieć, Warsztaty połączone

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Opublikuj komentarz