Autodesk Nastran

Autodesk Inventor Nastran (wcześniej Nastran in-CAD) to narzędzie wbudowane bezpośrednio w program Inventor, dzięki czemu możliwa jest praca nad modelem i symulacja w jednym spójnym środowisku graficznym. Inventor Nastran jest świetnym uzupełnieniem modułu wytrzymałościowego w Inventor Professional. Użytkownicy mogą być pewni, że wyniki które otrzymają będą zgodne z rzeczywistością.

 

Oprogramowanie Autodesk Inventor Nastran to narzędzie ogólnego przeznaczenia, które wykorzystuje analizę elementów skończonych (FEA) wbudowaną w system CAD. Jest zasilane przez rozwiązanie Autodesk Nastran Solver i oferuje symulacje obejmujące różne typy analizy, takie jak stres liniowy i nieliniowy, dynamiki i przenikania ciepła.

BIM Infra Academy

Szkolenie: wskazówki i porady, jak wejść w erę BIM Infra

BIM Infra Academy

Szkolenie: wskazówki i porady, jak wejść w erę BIM Infra

Autodesk Nastran Solver

Autodesk Nastran jest uznanym w przemyśle, rozwiązaniem FEA ogólnego przeznaczenia, znanym ze swojej dokładności w analizowaniu liniowych i nieliniowych naprężeń, dynamiki i przenikania ciepła oraz struktur i elementów mechanicznych.

Wbudowane narzędzie CAD 3D

Aby sprostać wymaganiom coraz bardziej konkurencyjnego rynku światowego, firmy produkcyjne muszą stawić czoła silnym naciskom na ciągłe innowacje, ograniczać cykle rozwojowe i czas wprowadzania produktu na rynek oraz uniknąć awarii w terenie, przy jednoczesnym zachowaniu rentowności. Istnieją silne zalety wbudowanej w narzędzie CAD technologii FEA, które mogą przyczynić się do rozwoju twojego produktu.

Rozbudowane modele materiałowe

Dane materiałowe mają zasadnicze znaczenie dla dokładności symulacji inżynierskich w projekcie. Symulacja materiałów takich jak metal, kompozyty, kauczuk i tworzywa sztuczne pomaga użytkownikom dowiedzieć się więcej o tym, jak będzie działać produkt – a nawet, jak może się nie powieść. Autodesk Inventor Nastran obsługuje szeroką gamę materiałów liniowych i nieliniowych, co pozwala lepiej zrozumieć rzeczywiste zachowanie produktów.

Zaawansowana analiza

Zacznij od podstawowej analizy w celu zbadania żywotności alternatywnych rozwiązań projektowych oraz walidacji koncepcji i przejdź do zaawansowanej analizy, jeśli potrzebne są potężne narzędzia analityczne. Inventor Nastran posiada szeroki zakres możliwości analizy od podstawowych do zaawansowanych, liniowych i nieliniowych, dynamicznych analiz oraz potężnego automatycznego testu udarności.

Automatyczne generowanie siatki płaszczyzny środkowej

Możesz automatycznie idealizować stałe elementy CAD jako elementy powłoki. Umożliwia to zmniejszenie rozmiaru modelu i uzyskanie dokładniejszych wyników dla cienkich części.

<iframe width=”750″ height=”422″ src=”https://www.youtube.com/embed/xpK0YcOeMLc?list=PLZIr0On5Fvm4I_ySpUr_-46DP1iBdH6y6″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

 

Nowości Autodesk Inventor Nastran

<iframe width=”750″ height=”422″ src=”https://www.youtube.com/embed/Rn22AHPOHWY?list=PLZIr0On5Fvm4I_ySpUr_-46DP1iBdH6y6″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Product price
Additional options total:
Order total:

    Szkolenie

    Arkance Systems - autoryzowane centrum szkoleniowe - oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania naszych rozwiązań programowych. Dowiedz się więcej

    Usługi dodatkowe

    Wsparcie zarządzania zmianą, szkolenia, delegowanie ekspertów technicznych: szereg usług, które pomogą Ci w łatwym przyjęciu BIM. Usługi

Te rozwiązania mogą Cię również zainteresować:

    Odkryj szkolenia Arkance Systems