Autodesk Product Design & Manufacturing Collection

Kolekcja PDM to zintegrowany zestaw profesjonalnych aplikacji, które łączą wszystkich użytkowników procesu projektowego, zaczynając od wstępnej koncepcji po finalną produkcję. W efekcie kompleksowe użytkowanie wspólnych narzędzi procentuje optymalizacją procesu rozwoju produktu.

Kolekcja PDM pozwala na zwiększenie wydajności pracy, automatyzację rutynowych czynności, odkrywanie wielu wariantów projektowych (niedostępnych do tej pory) oraz na realizację nawet najbardziej ambitnych projektów.

Szkolenia branża mechaniczna

Początkujący lub eksperci: wsparcie dla przemysłu 4.0

uspokajać i uczyć się

otrzymaj voucher szkoleniowy w wysokości do 250 EUR

Autodesk Product Design & Manufacturing Collection

Kolekcja PDM to zintegrowany zestaw profesjonalnych aplikacji, które łączą wszystkich użytkowników procesu projektowego, zaczynając od wstępnej koncepcji po finalną produkcję. W efekcie kompleksowe użytkowanie wspólnych narzędzi procentuje optymalizacją procesu rozwoju produktu.

Zestaw aplikacji to olbrzymi krok w kierunku wydajniejszej pracy projektowej. Od dziś tworzenie projektów produktów i układów linii produkcyjnych o doskonałych parametrach można zrealizować w jednym oprogramowaniu. Dzięki temu już na etapie projektu można poszerzać możliwości produktu, a tym samym zapobiegać usterkom. Od projektu do produkcję – tak Kolekcja łączy nie tylko dane, ale i cały zespół.

 

Narzędzia dostępne w PDM Collection:

Inventor Professional

Profesjonalne narzędzie do projektowania 3D elementów i konstrukcji mechanicznych, tworzenia dokumentacji oraz symulacji produktów. Program usprawnia przepływ pracy, budując biblioteki elementów współdzielonych i wprowadzając w nową erę pracy zespołowej.

AutoCAD + Architecture + MEP

Najpopularniejsze od ponad 25 lat oprogramowanie do projektowania 2D i 3D z zestawami narzędzi branżowych, które umożliwiają tworzenie projektów architektonicznych, mechanicznych, elektrycznych i innych.

Fusion 360 

Fusion 360 jest chmurowym oprogramowaniem CAD/CAM/CAE do projektowania i wytwarzania produktów. Jednocześnie integruje cały proces – od projektowania, przez symulację aż po produkcję. Zawiera zestaw funkcji niezbędnych do rozwoju produktu, również przy użyciu tradycyjnych lub cyfrowych narzędzi, takich jak 3D.

Navisworks Manage

Oprogramowanie Navisworks pozwala na recenzowanie dużych projektów poprzez łączenie i udostępnianie informacji przedstawionych w modelach 3D wszystkim uczestnikom procesu. Dodatkowo posiada funkcję wykrywania kolizji i generowania zestawień.

Inventor Nastran

Inventor Nastran to wbudowane w oprogramowanie CAD narzędzie służące do symulowania naprężeń nieliniowych, obciążeń termicznych, drgań i zmęczenia materiału. Łącząc narzędzie CAD z narzędziami do analizy projektów, program pomaga inżynierom i biurom projektowym w projektowaniu bardziej wydajnych oraz zoptymalizowanych produktów przy jednoczesnym przestrzeganiu konkretnej specyfikacji.

Inventor CAM

Rozwiązanie CAD/CAM do programowania obrabiarek od 2,5- do 5-osiowych, które jest zintegrowane z najpopularniejszym programem do projektowania 3D elementów i konstrukcji mechanicznych – Inventor Professional.

3ds-Max-Lockup

3ds Max

Bogaty zestaw narzędzi 3D do animacji, tworzonych na potrzeby wizualizacji projektów. Pozwala na szczegółowe modelowanie wnętrz, obiektów oraz renderowanie wysokiej jakości wizualizacji architektonicznych.

Vault Professional

Oprogramowanie do zarządzania danymi produktów i umożliwiające najbardziej efektywną pracę z plikami, w tym szczególnie śledzenie zmian naniesionych na użytkowników procesu. Program łączy pracę w środowisku dwóch wzajemnie działających systemów CAD i PDM.

Recap Pro

Oprogramowanie oraz usługi do rejestrowania rzeczywistości i skanowania 3D. Program umożliwia tworzenie trójwymiarowych modeli na podstawie importowanych zdjęć i skanów laserowych.

Product price
Additional options total:
Order total:

    Formation

    Arkance Systems - autoryzowane centrum szkoleniowe - oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania naszych rozwiązań programowych. Dowiedz się więcej

    Services complémentaires

    Wsparcie zarządzania zmianą, szkolenia, delegowanie ekspertów technicznych: szereg usług, które pomogą Ci w łatwym przyjęciu BIM. Usługi

Te rozwiązania mogą również zainteresować:

Autodesk Vault PLM

Poznaj Vault PLM – rozwiązanie, które łączy program Vault Professional z Fusion Lifecycle, umożliwiając współpracę w ramach przedsiębiorstwa.

    Odkryj szkolenia Arkance Systems