Menu

CAD dla budownictwa

Autodesk Revit LT to tańsza wersja Revit Architecture, która dostarcza architektom, narzędzi, które ułatwią rozpoczęcie pracy wykorzystującej potencjał BIM. Pozwala na efektywną pracę w środowisku 3D – zapewnia możliwości modelowania 3D i tworzenia dokładniejszych oraz lepszych projektów i dokumentacji.

Czytaj dalej

Ten doskonały i atrakcyjny cenowo pakiet dla architektów, projektantów zawiera Revit LT oraz AutoCAD LT, które pozwalają na kreślenie i detalowanie w 2D oraz modelowanie i wizualizację w 3D.

Czytaj dalej

Robot Structural Analysis to zaawansowane oprogramowanie do analizy wytrzymałościowej, które umożliwia inżynierom budownictwa przeprowadzanie zaawansowanych analiz i symulacji dużych i skomplikowanych konstrukcji. Usprawnia przebieg procesu roboczego, umożliwiając inżynierom szybsze przeprowadzanie symulacji i analiz rozmaitych konstrukcji.

Czytaj dalej

Program AutoCAD MEP automatyzuje zadania kreślarskie, co pomaga zwiększyć wydajność i dokładność oraz umożliwia płynne wykorzystanie branżowych narzędzi do projektowania i tworzenia dokumentacji.

Czytaj dalej

AutoCAD Architecture to po prostu AutoCAD dla architektów, który zawiera łatwe w użyciu narzędzia do architektonicznego kreślenia i projektowania. Tworzenie i współdzielenie dokumentacji technicznej jest bardziej efektywne.

Czytaj dalej

Niezbędnik zawiera elementy do rozpoczęcia pracy i wykonania projektu w programie Revit Architecture.

Czytaj dalej

BeStCAD jest systemem wspomagania projektowania konstrukcji budowlanych. Program pracuje w środowisku AutoCADa.

Czytaj dalej