Menu

CAD dla infrastruktury

Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection to zestaw najważniejszych programów do projektowania architektury, infrastruktury oraz budownictwa, pomocnych w kreowaniu nowej rzeczywistości, w bardzo przystępnej cenie. Kolekcja nie tylko udostępnia szeroki wachlarz oprogramowania, ale pozwala subskrybentom decydować czy chcą korzystać ze wszystkich programów czy tylko z wybranych.

Czytaj dalej

Autodesk Civil 3D to idealny i kompletny program CAD do projektowania dróg, ulic, parkingów, infrastruktury podziemnej, melioracji, urbanistyki czy geodezji. Posiada przyjazny interfejs i zbiór szablonów i stylów obiektów zgodnych z polskimi standardami.

Czytaj dalej

AutoCAD Map 3D służy do tworzenia, aktualizacji, prezentacji oraz analizy map. Oparty jest na najnowszej wersji AutoCAD i zawiera wiele narzędzi przyspieszających pracę z mapami i danymi opisowymi z nimi związanymi.

Czytaj dalej

Oprogramowanie AutoCAD Utility Design przeznaczone do projektowania sieci energetycznych w oparciu o model, jest rozwiązaniem łączącym projektowanie i dokumentowanie z możliwością wykonywania analiz.

Czytaj dalej

Vehicle Tracking pozwala sprawdzić trajektorię pojazdów, ocenić ruch pojazdów oraz oszacować potrzebne miejsce do bezpiecznego wykonania manewrów na skrzyżowaniach, placach, parkingach, garażach, itp.

Czytaj dalej

Urbano to nowoczesne, elastyczne i dedykowane rozwiązanie do tworzenia projektów dedykowane projektantom zewnętrznych sieci wodociągowo-kanalizacyjnych.

Czytaj dalej

Planeo to nowoczesna, elastyczna, dedykowana aplikacja dla projektantów zewnętrznych sieci wodociągowo-kanalizacyjnych.

Czytaj dalej

Aquaterra jest to profesjonalne oprogramowanie do projektowania kanałów i rzek. Program wspomaga inżyniera w przygotowaniu profesjonalnych rysunków, dokumentacji technicznej zawierającej kalkulacje poziomów oraz obliczenia hydrauliczne.

Czytaj dalej

Ferrovia jest programem przeznaczonym do projektowania i modernizacji linii kolejowych. Oferuje szeroką gamę funkcji: od wprowadzania danych pomiarowych po wydruk i tworzenie modeli 3D.

Czytaj dalej

Electra to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia projektów i modernizacji napowietrznych linii energetycznych, które łączy w sobie zaawansowane narzędzia do projektowania, do analiz oraz do generowania szczegółowej i kompleksowej dokumentacji technicznej.

Czytaj dalej

Plateia to profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do projektowania nowych i rekonstrukcji istniejących dróg wszystkich kategorii od autostrad po drogi miejskie.

Czytaj dalej

Autopath wspiera projektowanie dróg w zakresie obliczeń i wizualizacji trajektorii ruchu pojazdów, automatyzacji tworzenia krzywych koszowych, wysepek, zatok autobusowych na sytuacji, ułatwienia tworzenia i edycji linii trasowania, sprawdzania zgodności geometrii poziomej i pionowej z polskimi normami, generowania pasów ruchu i poszerzeń na łukach, kreskowania skarp, tworzenia arkuszy itp.

Czytaj dalej

CGS Civil 3D Tools rozszerza możliwości oprogramowania AutoCAD Civil 3D o dodatkowe funkcjonalności, które zwiększają użyteczność i wydajność pracy, a zarazem pomagają użytkownikom Civil projektować jeszcze efektywniej.

Czytaj dalej

Oprogramowanie przeznaczone do projektowania koncepcyjnego pozwala urbanistom, inżynierom GIS i kierownikom projektu w szybki sposób tworzyć, oceniać i porównywać trójwymiarowe, sugestywne propozycje projektów infrastruktury, w kontekście istniejącego środowiska naturalnego lub terenów zabudowanych.

Czytaj dalej

System przeznaczony do udostępniania danych GIS (interaktywnych map, projektów i danych geoprzestrzennych) za pomocą wewnętrznej sieci komputerowej, intranetu lub Internetu.

Czytaj dalej

Aplikom Oznakowanie Drogowe to aplikacja dedykowana wszystkim, którzy na co dzień zajmują się inżynierią ruchu i projektują oznakowanie dróg i ulic.

Czytaj dalej

Czy modelując korytarz brakowało Ci odpowiednich krawężników, barier? Musiałeś sam tworzyć bibliotekę chodników, ścieżek rowerowych skarp zgodnych z twoimi potrzebami? Wyręczyliśmy Cię w tym tworząc Aplikom Podzespoły Drogowe, nakładkę dla AutoCAD Civil 3D.

Czytaj dalej

Aplikom Podzespoły Kolejowe to zestaw bibliotek dla AutoCAD Civil 3D ułatwiających projektowanie korytarza kolejowego linii jednotorowych i dwutorowych pomiędzy stacjami. Podzespoły są zgodne z załącznikiem nr 1 do warunków technicznych D-1 PLK

Czytaj dalej

Projektujesz drogi szybkiego ruchu i autostrady?
Tworzenie dziesiątek zespołów z różnymi rodzajami skarp powoduje u Ciebie ból głowy?
Jest coś lepszego: Aplikom Skarpy i Pobocza – nakładka dla AutoCAD Civil 3D – zgodna z Dz.U. 99.43.430.

Czytaj dalej

Aplikom Toolbox Civil 3D to pakiet dodatkowych narzędzi i bibliotek obiektów usprawniający proces projektowania infrastruktury drogowej i sieciowej w systemie AutoCAD Civil 3D.

Czytaj dalej

Load more