Spacemaker

Za darmo!

Spacemaker, czyli zupełnie nowa jakość projektowania koncepcyjnego. Intuicyjne narzędzie dla architektów, urbanistów i deweloperów , które umożliwia opracowanie jakościowych ofert obiektów.

 

Product price
Additional options total:
Order total:
 • Skomponuj swoją ofertę

  Szkolenie

  Arkance Systems - autoryzowane centrum szkoleniowe - oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania naszych rozwiązań programowych. Dowiedz się więcej

  Usługi dodatkowe

  Wsparcie zarządzania zmianą, szkolenia, delegowanie ekspertów technicznych: szereg usług, które pomogą Ci w łatwym przyjęciu BIM. Usługi

Kategorie: , Tag:

Opis

Spacemaker

Spacemaker, czyli zupełnie nowa jakość projektowania koncepcyjnego. Intuicyjne narzędzie dla architektów, urbanistów i deweloperów, które umożliwia opracowanie jakościowych ofert obiektów. Ta platforma chmurowa idealnie łączy to, co najlepsze projektowaniu tradycyjnym i generatywnym.

Spacemaker

Seria warsztatów:

Jak usprawnić proces inwestycyjny w budownictwie kubaturowym?

Seria warsztatów:

Jak usprawnić proces inwestycyjny w budownictwie kubaturowym?

Jakie korzyści i możliwości oferuje Spacemaker?

Automatyczny pobór danych (w tym z geoportalu)

Automatycznie pozyskuj odpowiednie zestawy danych, takie jak mapy, rzeźbę terenu, granice nieruchomości, teren i budynki 3D lub modeluj otoczenie bezpośrednio w Spacemaker.

Projektowanie wspomagane sztuczną inteligencją

Projektuj i analizuj z imponującą łatwością i prędkością dzięki opartemu na sztucznej inteligencji połączeniu modelowania CADowskiego, projektowania generatywnego, optymalizacji i nie tylko​.

Analizy w czasie rzeczywistym

Symuluj i przewiduj wpływ swoich propozycji dzięki szczegółowym i dokładnym analizom ponad 100 decydujących kryteriów i ograniczeń w czasie rzeczywistym, m.in. geometria, teren zewnętrzny, linijka słońca, hałas, wiatr, nasłonecznienie, widok, zapotrzebowania na energię i inne.​

Współpraca

Pracuj z całym zespołem planistycznym, projektowym i specjalistami na jednej platformie, na tych samych modelach cyfrowych.​

 

Siedem powodów, dla których warto postawić na Spacemaker

 1. Spacemaker pozwala stworzyć solidny projekt oparty na konkretnych danych. Dzięki temu jesteś w stanie przetestować swój projekt na wczesnym etapie i wcześnie wprowadzić potrzebne poprawki, które mogłyby wiązać się z dużymi kosztami i opóźnieniami w realizacji.
 2. Program oferuje sprawny przepływ informacji. Na jednej platformie masz dostęp do projektów, automatycznie pozyskiwanych zestawów danych (map, granic, terenów, budynków i infrastruktury), narzędzi do analiz i szkicowania wspomaganych sztuczną inteligencją.
 3. Wykorzystanie Spacemaker sprawi, że projekt powstanie w kilka godzin, a nie tygodni. Rozbudowane analizy już od pierwszej chwili pozwolą Ci zweryfikować pomysły, pomóc w przestrzeganiu obowiązujących przepisów i ulepszyć finalny projekt.
 4. Wybierz najlepszą koncepcję projektu, dzięki równoległemu tworzeniu, eksploracji, porównywaniu i ocenie szerokiej gamy dostępnych rozwiązań. Zoptymalizuj swoje propozycje pod względem gęstości zabudowy, wydajności powierzchni i wpływu środowiska.
 5. Spacemaker da Ci więcej czasu na podejmowanie strategicznych decyzji i eksperymentowanie z nowymi pomysłami. Już nie musisz ręcznie liczyć powierzchni użytkowej czy miejsca parkingowego – ten program zrobi to za Ciebie!
 6. Komunikacja nigdy nie była taka prosta – w tym narzędziu każdy może łatwo porównać propozycje i zobaczyć jakie są jej skutki. Dane pomocnicze i przejrzyste wizualizacje pomagają w rozmowie z organami odpowiedzialnymi za planowanie i innymi osobami zaangażowanymi w projekt.
 7. Bądź gotowy na wyzwania przyszłości, dzięki cyfrowej transformacji, która pomoże Twojej firmie sprostać wyzwaniom budownictwa dzisiaj i w niedalekiej przyszłości, a dodatkowo wyprzedzić konkurencję.
3 years discount

Kup 3-letnią subskrypcję i uzyskaj 10% zniżki.

Skorzystaj z indywidualnego wsparcia poprzez nasze cykle szkoleniowe.

Na co dzień nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań dotyczących Twojego rozwiązania.

 • Skomponuj swoją ofertę

  Szkolenie

  Arkance Systems - autoryzowane centrum szkoleniowe - oferuje szereg szkoleń mających na celu optymalizację wykorzystania naszych rozwiązań programowych. Dowiedz się więcej

  Usługi dodatkowe

  Wsparcie zarządzania zmianą, szkolenia, delegowanie ekspertów technicznych: szereg usług, które pomogą Ci w łatwym przyjęciu BIM. Usługi

Te rozwiązania mogą Cię również zainteresować:

Trimble Quadri

Poznaj Trimble Quadri – narzędzie pozwalające na sprawne zarządzanie, współpracę i koordynację projektów infrastrukturalnych BIM.

  Odkryj szkolenia Arkance Systems

   

  Dodatkowe informacje

  Filtrowanie według marki

  Autodesk

  Filtrowanie według zawodu

  Architekci, Inżynierowie, Projektanci

  Filtrowanie według rozwiązania

  BIM dla budynków i architektury, BIM dla infrastruktury, Koleje, Porty lotnicze, Routes, Sieć

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Opublikuj komentarz