Menu

Pierwsze miejsca dla Aplikomu w konkursie Autodesk

Bardzo miło nam poinformować Państwa, że Aplikom wygrał ogłoszony we wrześniu 2004 roku konkurs dla autoryzowanych Partnerów Autodesk. Zajęliśmy pierwsze miejsca w dwóch kategoriach: mechanika oraz ISD (GIS i inżynieria lądowa).
Nagrody zostały przyznane za największą liczbę sprzedanych nowych licencji oprogramowania (lub crossgrade’ów z AutoCAD i AutoCAD LT) w danej kategorii.Dzieląc się z Państwem tą informacją chcemy bardzo serdecznie podziękować za podjętą współpracę, ponieważ to dzięki Państwu zajęliśmy zaszczytne pierwsze miejsca. Dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyliście, wybierając Aplikom jako dostawcę rozwiązań do swoich firm i pracowni.

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że stajemy się jedynym polskim dostawcą rozwiązań CAD/CAM/CAE, ktory oferuje swoim klientom najwyższy poziom usług, bazując na swoim 18-letnim doświadczeniu na rynku.

Nagrody w konkursie to udział w corocznej światowej konferencji Autodesk, która odbędzie się w marcu w Las Vegas. Podczas spotkania partnerów z całego świata Autodesk dokonuje podsumowania wyników w roku minionym oraz sygnalizuje nowe kierunki działań. Będziemy mieli więc dla Państwa informacje „z pierwszej ręki” o nowościach i tendencjach na rynku CAD.