Menu

Pol-Agra Sp. j

referencje-Pol-AgraPol-Agra Sp. j. z siedzibą w Płońsku od 20 lat specjalizuje się w produkcji części, zespołów i układów pneumatycznych do ciągników i maszyn rolniczych. Działalność firmy obejmuje również sprzedaż i serwis ciągników oraz maszyn rolniczych zarówno producentów polskich, jak i zagranicznych.

Firma Aplikom Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi dostarczyła i wdrożyła dopasowane do naszych potrzeb profesjonalne, kompleksowe rozwiązanie do Cyfrowego Prototypowania. Niezwykle istotny przy wyborze dostawcy był dla nas szeroki zakres usług, które zaproponowała firma Aplikom.

W pierwszym etapie zakupiliśmy Autodesk Inventor – program do projektowania CAD w 3D. Zakup poprzedzony był konsultacjami i prezentacją przedsprzedażną, dzięki którym mogliśmy podjąć świadomą decyzję o wyborze i wdrożeniu tego właśnie oprogramowania. Dostawca przeprowadził również dedykowane szkolenie na bazie naszej dotychczasowej dokumentacji projektowej, po zakończeniu którego mogliśmy od razu przystąpić do pracy i wykonywania projektów na zakupionym programie.

W następnym etapie Aplikom dostarczył i skonfigurował dedykowany serwer wraz z systemem do sprawnego zarządzania dokumentacją – Autodesk Vault. Wdrożenie i przeszkolenie naszych konstruktorów z tego systemu usprawniło i ułatwiło im pracę projektową. Aplikacja pozwala bowiem od początku powstawania projektów panować nad wersjonowaniem oraz daje możliwość wykorzystywania istniejących plików projektowych w tych nowo powstałych.

Dziś możemy śmiało stwierdzić, że gdyby nie wiedza oraz doświadczenie specjalistów z firmy Aplikom, nie udałoby się nam, tak szybko i sprawnie przesiąść się na technologię CAD 3D.

Jan Korneluk

Współwłaściciel

Pol-Agra Sp. j

Płońsk, dn.2012-09-18