Menu

Biuletyn Inventor: Praktyczne wskazówki dotyczące aktywacji i konfiguracji licencji wypełnień subskrypcyjnych oprogramowania Autodesk 2013.

W związku z licznymi pytaniami użytkowników oprogramowania Autodesk w numerze tego biuletynu przedstawione zostały zasady dotyczące pracy z centrum subskrypcyjnym i otrzymanymi paczkami nowych wersji posiadanego oprogramowania.

Wyróżnić tu należy:
1)  Korzystanie z konta subskrypcyjnego w celu:

  • Ustawiania preferencji dostawy wypełnień subskrypcyjnych
  • Generowania i aktywacji starszych wersji oprogramowania
  • Pobierania instalacji produktów Autodesk
  • Aktywacji licencji domowej

2)  Zamawianie nośnika do posiadanego oprogramowania Autodesk dla klientów bez aktywnej subskrypcji.
3)  Instalacja i aktywacji licencji jednostanowiskowych i sieciowych wypełnień subskrypcyjnych.

Należy tu pamiętać, że dostęp do konta subskrypcyjnego posiadają tylko użytkownicy z aktywną subskrypcją do posiadanego programu.

 

Aby otrzymać dostęp do biuletynów technicznych Autodesk Inventor prosimy wypełnić poniższy formularz.
Nazwa firmy / instytucji
Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO