Menu

Program Pomocy Autodesk

W dobie kryzysu gospodarczego wiele firm musiało zwolnić pracowników. Autodesk uruchomił specjalny program pomocowy, którego celem jest wspieranie poszukujących pracy architektów, projektantów i inżynierów w zachowaniu i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.
aapJeżeli jesteś jednym z nich, zastanów się nad dalszym rozwojem zawodowym, by zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie na trudnym, globalnym rynku pracy.Jeśli chcesz czuć się pewnie na rynku pracy, musisz zainwestować w siebie, zdobywając dodatkową wiedzę i umiejętności. Firma Autodesk chętnie ci w tym pomoże. Dzięki Programowi Pomocy Autodesk (Autodesk Assistance Program) już dziś możesz podjąć działania, aby zdobyć lepszą pozycję w branży.Program Pomocy Autodesk jest dostępny dla każdego,kto zatrudniony był w branży architektonicznej, inżynieryjnej,projektowej i produkcyjnej, a obecnie pozostaje bez pracy.Zainteresowane osoby zaproszone są do zarejestrowania się na portalu:www.autodesk.pl/assistance.

Bezpłatna licencja na oprogramowanie
Firma oferuje bezpłatne licencje „studenckie” na 30 produktów Autodesk.
Dostępne oprogramowanie:

  • Projektowanie ogólne: AutoCAD
  • Architektura, inżynieria i budownictwo: Autodesk Revit Architecture, AutoCAD Civil 3D, Autodesk Revit Structure, Autodesk Revit MEP Suite, AutoCAD Architecture, Autodesk Ecotect Analysis, Autodesk Navisworks Manage, AutoCAD P&ID
  • Produkcja przemysłowa: Autodesk Inventor Professional, Autodesk Alias Surface, Autodesk Alias Design, AutoCAD Electrical, AutoCAD Mechanical.
  • Media i rozrywka: Autodesk 3ds Max, Autodesk Maya
  • Projektowanie geoprzestrzenne: AutoCAD Map 3D

Bezpłatne szkolenia i zasoby
Bezpłatne szkolenie on-line – szkolenie „na żądanie” dostępne 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu dzięki subskrypcji na kursy elektroniczne, Autodesk University on-line i podręcznikom elektronicznym.Bezpłatny dostęp do Autodesk University Online – portal z ponad 1000 zarejestrowanych sesji szkoleniowych.

Szkolenia bezpośrednie w promocyjnych cenach
Ponad 70 Autoryzowanych Sprzedawców Autodesk i Centrów Szkoleniowych Autodesk oferuje szkolenia bezpośrednie w swoich ośrodkach bezpłatnie lub po znacznie obniżonych cenach.

Informacje o certyfikacji
Certyfikaty – przygotowanie do uzyskania certyfikatu i egzaminy dostępne po obniżonych cenach.

Więcej informacji na www.autodesk.pl/assistance.